Błyszczące klejnoty w sawannie: Diamond Link ™ Mighty Elephant!

Nowy automat internetowy Greentube, Diamond Link ™ Mighty Elephant, pozwala graczom odkrywać majestatyczne pustkowia Afryki w poszukiwaniu wygranych.

Po wielkiej popularności systemów połączonego progresywnego jackpota w kasynach naziemnych i teraz dostępnych w Home of Games Greentube dla wszystkich partnerów B2B, ta sensacja automatów jest pełna cennych diamentów i ekscytujących funkcji.

Diamond Link ™ Mighty Elephant naprawdę błyszczy, nawet wśród różnorodnych ofert gwiazdorskich: gracze, którzy towarzyszą temu delikatnemu szaremu gigantowi w jego podróży, mogą napotkać mnóstwo wyzwalaczy funkcji i szans na jackpota, a spiny wygranych to tylko wierzchołek góry lodowej na 5 rolek tego automatu.

Słońce świeci bezlitośnie w potężnym słoniu Diamond Link ™, dlatego szukanie cienia jest zawsze lukratywnym przedsięwzięciem. Przy wystarczającej liczbie symboli Słonecznego Drzewa (Rozproszonego) można uruchomić funkcję Win Spins, przyznając łącznie 7 darmowych gier z ponownymi spinami, jeśli nie ma wygranych.

Podczas tej funkcji gracze mają również szansę na zebranie Royal Blue Diamonds, które pozostają zablokowane na wskaźniku postępu nad rolkami – w przeciwieństwie do symboli Diamentowych występujących w zwykłej grze. Gdy licznik jest pełny, funkcja Diamond Link rozpoczyna się od 3 początkowych darmowych gier.

Liczy się każdy nowy symbol Diamentu, który wyląduje na bębnach. Gracze mogą odbierać mnóstwo indywidualnych nagród, ale mają także szansę na zdobycie Mini, Minor, Major, a nawet Grand Jackpot, w zależności od liczby znalezionych Diamentów.

Te diamenty są najlepszymi przyjaciółmi każdego gracza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *