BtoBet dodaje nowe rozwiązanie płatnicze do platformy

BtoBet rozszerzył swoje opcje płatności, integrując produkt PaymentIQ firmy Worldline ze swoją platformą bukmacherską. Obie strony podpisały umowę, w ramach której francuska firma zapewni BtoBet własne rozwiązanie płatnicze.

Określany przez Worldline jako „elastyczny i inteligentny”, dostawca należący do Aspire Global ma nadzieję, że PaymentIQ może zwiększyć jego atrakcyjność dla potencjalnych klientów.

Według BtoBet rozwiązanie da klientom większy wybór przy dokonywaniu wpłat, a także uprości przelewy i płatności. PaymentIQ akceptuje wszystkie główne karty kredytowe i e-portfele, co pozwala na automatyczne przelewy bankowe i płatności mobilne.

BtoBet zachwalał również zalety tego produktu dla operatorów. Dostawca zapewnił, że PaymentIQ może skrócić czas wprowadzenia produktu na rynek, umożliwić zwiększenie wskaźnika akceptacji i poprawić wykrywanie oszustw.

„Integracja PaymentIQ to kolejny krok w dostarczaniu naszym partnerom najnowocześniejszych doświadczeń w zakładach sportowych, umożliwiając im zapewnienie stymulujących i laminarnych doświadczeń we wszystkich aspektach obstawiania swoim graczom. Jestem przekonany, że dzięki temu partnerstwu będziemy w stanie jeszcze bardziej wypełnić luki, które wciąż charakteryzują procesy transakcyjne w branży iGaming”.

– zauważyła Sabrina Soldà, dyrektor ds. marketingu BtoBet.

Podobnie Per Sundell, Business Development Manager w Worldline, skomentował:

„Jesteśmy zachwyceni i dumni, że możemy pomóc BtoBet i ich partnerom w płatnościach za pośrednictwem naszej platformy PaymentIQ. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z BtoBet i ich partnerami, usprawnienie ich przepływów płatności i wspólny rozwój”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.