Buy Feature – najnowsze rozwiązanie Wazdan

Wazdan z dumą prezentuje najnowszą funkcję dostępną w swoich grach – Buy Feature, umożliwiającą natychmiastowy zakup bonusów.

Buy Feature udostępnia na żądanie gracza to, co najlepsze w każdej grze, czyli specjalne bonusy i rundy „free spin”. Tak prowadzona rozgrywka, już od samego początku, staje się szybsza i bardziej angażująca.

Skorzystanie z Buy Feature jest bardzo łatwe. Aktywacja odbywa się poprzez kliknięcie w ikonę z koszykiem zakupowym, dostępną z poziomu głównego panelu gry i wskazanie interesującego bonusu.

Długo oczekiwany i pożądany przez graczy Buy Feature dostępny jest we wszystkich nowych grach Wazdan, w tym Black Horse™ Deluxe, Lucky 9™, 9 Tigers oraz Sonic Reels. Ważne zaznaczenia jest również to, że każda następna produkcja, będzie posiadać Buy Feature w standardzie, a do końca roku Wazdan wyposaży w ten interesujący dodatek swoje najważniejsze gry – Relic Hunters and Book of FaithTM, Power of GodsTM, Neon CityTM oraz Lucky ReelsTM.

Wazdan jest znany z technicznego zaawansowania swoich produktów i projektowania w swoich grach unikalnych rozwiązań angażujących gracza. Część z nich jest na tyle wyjątkowa, że uzyskała nazwę Unique Wazdan Features. Obecnie w grach Wazdan typu slot dostępne są cztery takie funkcjonalności. Najbardziej innowacyjna z nich to tzw. Volatility Levels™, która daje wolność wyboru poziomu wariancji przy każdym „spinie”, czyli najprościej rzecz ujmując, częstotliwości i wysokości wypadania wygranych w grze. Ta funkcja pozwala cieszyć się grą zarówno graczom lubiącym wysokie ryzyko i wysokie wygrane, jak i tym, którzy preferują rozgrywkę z częstszymi, choć niższymi nagrodami. Ultra Lite Mode to tryb pozwalający zdecydowanie zmniejszyć czas ładowania gry, nawet do pięciu razy w stosunku do trybu standardowego. Kolejnym unikalnym rozwiązaniem jest tzw. Big Screen Mode, który powiększa walce gry, wypełniając nimi cały ekran monitora. To sprawia, że gracze mogą zaangażować się maksymalnie w przyjemność prowadzenia gry. Czwartym i ostatnim unikalnym rozwiązaniem Wazdan jest Ultra Fast Mode, zaprojektowany dla graczy, którzy lubią maksymalnie szybką i dynamiczną rozgrywkę.

“Buy Feature to rozwiązanie, na które czekali nasi gracze i jesteśmy dzisiaj bardzo podekscytowani mogąc je udostępnić w najnowszych tytułach. Wiemy jak bardzo to przyspiesza rozgrywkę i angażuje emocje graczy. Dostęp do bonusów praktycznie w każdej chwili, podnosi doświadczenia graczy na jeszcze wyższy poziom. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu, będą oni jeszcze częściej i chętniej korzystać z naszych gier”
– mówi Andrzej Hyla, szef sprzedaży firmy Wazdan

Śledź najnowsze informacje na: https://www.wazdan.com

O firmie Wazdan:
Wazdan jest cieszącym się popularnością producentem gier, który tworzy innowacyjne gry kasynowe zapewniające oryginalną rozrywkę dostępną na urządzeniach każdego rodzaju. Portfolio firmy liczy ponad 120 slotów, gier stołowych oraz video pokerów. Wazdan nieustannie zyskuje uznanie w branży iGamingowej dzięki doskonałej jakości ich gier, interesującym motywom oraz wciągającej rozgrywce. Kolekcja gier firmy Wazdan zawiera takie popularne tytuły jak Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe, 9 Lions i Fruit Mania Deluxe, jak również najnowsze gry: Lucky 9™, Black Horse™ Deluxe, Neon City™, Butterfly Lovers™, Magic Stars 9 oraz Larry the Leprechaun. Firma Wazdan regularnie wypuszcza na rynek nowe tytuły wyposażone w unikalne funkcje Wazdana, na które składają się poziomy wariancji (Volatility Levels™), tryb ultra szybki oraz ultra lekki, jak również tryb dużego ekranu. Firma Wazdan posiada wiele unijnych znaków towarowych, włączając w to swoje unikalne poziomy wariancji (Volatility Levels™). Bogate portfolio klientów firmy obejmuje najbardziej uznawanych w branży operatorów. Siedziba Wazdana znajduje się na Malcie, a firma posiada licencje wydane przez UKGC, MGA, Romanian National Gambling Office ONJN, jak również Curacao eGaming oraz posiada certyfikaty umożliwiające oferowanie swoich produktów w Szwecji, Estonii Łotwie oraz Litwie. Ponadto, jej gry używają RNG (generator liczb losowych) certyfikowany przez GLI, co zapewnia niezawodną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *