ComeOn wprowadza trzy ze swoich marek w Niemczech

ComeOn Group, wiodący gracz na światowym rynku iGaming, wkroczył na rynek niemiecki po uzyskaniu licencji na zakłady sportowe. Grupa wprowadzi na rynek europejskie trzy swoje marki, rozszerzając w ten sposób swoją obecność w regionie.

ComeOn na białej liście Sachsen-Anhalt

Sachsen-Anhalt, jeden z niemieckich landów, dodał ComeOn Group do swojej białej listy licencjonowanych operatorów. Lista ta jest aktualizowana za każdym razem, gdy nowy operator otrzymuje koncesję, co oznacza, że ​​holding z powodzeniem spełnił warunki regulatora.

W rezultacie ComeOn Group wprowadzi na rynek niemiecki trzy marki, a mianowicie sunmaker.de, comeonwetten.de i mobilebet.de. Będzie to pierwsze wejście ComeOn Group w tym kraju europejskim i nastąpi prawie rok po tym, jak GlüNeuRStV zdecydowało się zalegalizować gry online.

Niemcy są bardzo surowe dla operatorów

Przed GlüNeuRStV operatorzy w Niemczech mogli oferować zakłady sportowe tylko w Internecie. Pomimo zmian prawnych, obecnie tylko jeden operator posiada licencję na prowadzenie gier na automatach online.

Zgodnie z GlüNeuRStV operatorzy internetowi powinni przestrzegać pewnych bardzo restrykcyjnych środków. Na przykład firmy muszą nałożyć limit strat w wysokości 1050 USD na wszystkich swoich klientów, niezależnie od dochodów osobistych. Ponadto klienci mogą postawić nie więcej niż 1 USD na obrót podczas grania w gry na automatach. Firmy bukmacherskie powinny również przestrzegać określonego zestawu zasad. W szczególności muszą przestrzegać ograniczeń dotyczących zakładów na żywo.

Ze względu na restrykcje niemieccy operatorzy zakładów sportowych próbują obecnie pozwać kraj, domagając się lepszych warunków działania.

Ostatnia aktywność ComeOn

W grudniu ubiegłego roku ComeOn Group również wzmocniła swoją obecność w krajach skandynawskich. W tamtym czasie pomogła Leap Gaming uruchomić nagradzane gry kasynowe na regionalnym rynku iGaming. Na początku tego roku ComeOn Group wzbogaciła swoją ofertę, podpisując umowę z Playtech. Dzięki temu ComeOn dodał do swoich marek cieszące się uznaniem kasyna i kasyna na żywo.

Grupa ComeOn ostatnio wzmocniła swoją obecność na Malcie. Firma zobowiązała się wspierać dwa kluby sportowe z siedzibą w Sliemie, mieście, w którym mieści się siedziba ComeOn. Wśród nich znalazły się Sliema Aquatic Sports Club i Sliema Wanderers FC – dwa kluby, które szczycą się stuletnią tradycją i są integralną częścią lokalnego ekosystemu sportowego.

W 2021 roku ComeOn Group została dotknięta globalnymi zmianami krajobrazowymi spowodowanymi pandemią COVID. W rezultacie firma dostosowała i wprowadziła globalny hybrydowy model pracy, w ramach którego pracownicy mogli swobodnie wybierać, czy chcą pracować osobiście, w domu, czy też w dowolnej kombinacji tych dwóch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.