Endorphina idzie do przodu razem z MerkurXtip Serbia!

Endorphina, wiodący dostawca gier na automatach online, nawiązał współpracę z MerkurXtip, znanym operatorem gier z siedzibą w Serbii.

To nowe partnerstwo z pewnością przyniesie obopólne korzyści obu zaangażowanym stronom. Endorphina będzie kontynuować ekspansję w Serbii i przynosić więcej radości i emocji graczom w tym regionie. Jeśli chodzi o MerkurXtip, będą mogli zapewnić swoim graczom klasyki z najwyższej półki Endorphina.

Rashad Karimov, Sales Manager of Endorphina, dzieli się kilkoma słowami na temat nowego partnerstwa:

„Z przyjemnością ogłaszamy nasze partnerstwo z MerkurXtip Serbia. Dzięki silnej pozycji rynkowej i kolorowemu portfolio, MerkurXtip pozwoli nam wnieść więcej radości i rozrywki do Serbii graczy z szeroką gamą gier, takich jak Hell Hot 100 i 2022 Hit Slot.”

Nenad Aleksić, Head of Online Business w MerkurXtip, również stwierdza:

„To partnerstwo jeszcze bardziej umacnia pozycję Merkurxtip jako operatora gier, który nadal pcha łódź innowacyjnymi wrażeniami w grach z oryginalną zawartością dzięki szerokiej gamie ekscytujących gier kasynowych dostępnych teraz na naszej platformie ”.

O Endorphina:
Endorphina to wiodący dostawca gier wrzutowych online z siedzibą w Pradze w Czechach. Mają gry, które pasują do potrzeb każdego gracza, z ponad 100 wyjątkowymi grami w swoim kolorowym portfolio.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.