Europejska sieć Gamestate otwiera swój pierwszy salon rozrywki

Gamestate, czyli nowy świat rozrywki zręcznościowej, zawitał do Polski. Europejska sieć na swoją pierwszą polską lokalizację wybrała centrum handlowe Wrocławia. Otwarcie nastąpi już 2 listopada.

Fani serialu „Stranger Things” doskonale pamiętają salon gier, w którym bohaterowie spędzali długie godziny przed automatami, starając się pobić kolejne rekordy. Gamestate przenosi nas w amerykański klimat lat 80-tych, ale zdecydowanie w nowoczesnym stylu. To zupełnie nowy koncept pochodzący z Holandii, w którym znajdziemy rozrywkę dla każdego – od najmłodszych po osoby dorosłe. Na gości czeka około 50 różnych gier, także tych kultowych, jakie pamiętamy z dzieciństwa, m.in. Pacman, Mario czy Cymbergaj.

Gamestate zachęca do wyrwania się z codzienności i zanurzenia się w zabawie. Nowa atrakcja Wrocławia oferuje na ponad tysiącu metrów kwadratowych wszystko, co potrzebne, aby ciekawie spędzieć czasu – od gier w wirtualnej rzeczywistości, takich jak King Kong, przez coś dla fanów aktywnej rozrywki, czyli Dance Arcades i NBA Hoops, po wspomniane wcześniej klasyki.

Dzięki ogromnej różnorodności gier cyfrowych Gamestate tworzy zróżnicowaną i niezwykłą gamę zajęć rekreacyjnych, która wyróżnia się na tle rozrywkowych konceptów w mieście.

Najważniejsze informacje o Gamestate we Wrocławiu:

Lokalizacja: Wrocław, ul. Sucha 1,

Godziny otwarcia: piątek i sobota 12:00 – 01:00; niedziela – czwartek 12:00 – 00:00 Wejście: dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest opieka dorosłych Koszty: wstęp wolny

O Gamestate
Gamestate to marka holenderskiej firmy rodzinnej Veltmeijer Group, która od ponad 65 lat ugruntowała swoją pozycję na rynku jako wiodący dostawca centrów rozrywki rodzinnej w Europie. Z ponad 46 lokalizacjami w 6 krajach są największym operatorem salonów gier w Europie. Oprócz Gamestate w portfolio Grupy Veltmeijer znajdują się również marki Gamecity i Gametown, które można znaleźć w wybranych parkach wakacyjnych i wesołych miasteczkach oraz w miastach.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.