Fortuna została oficjalnym bukmacherem żużlowej PGE Ekstraklasy!

Ostatnia aktualizacja: 16 maja 2023

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie zawarła dwuletnią umowę z Ekstraligą Żużlową i w sezonie 2023 oraz 2024 będzie Oficjalnym Bukmacherem rozgrywek. To ważne wsparcie dla polskiego żużla w najbliższych sezonach.

PGE Ekstraliga czyli najwyższa w hierarchii klasa ligowych rozgrywek żużlowych w Polsce. Fortuna związała się z Ekstraligą Żużlową na dwa najbliższe sezony. Współpraca rozpocznie się już od najbliższej kolejki i potrwa minimum do końca 2024 roku. Na mocy podpisanej umowy Fortuna będzie obecna także w aplikacji PGE Ekstraligi, gdzie kibice będą mogli zapoznać się między innymi z najbardziej aktualnymi kursami na wszystkie spotkania, oraz w ligowych kanałach social mediach. Bukmacher planuje także w najbliższym czasie na swojej stronie internetowej i w aplikacji mobilnej szereg działań promocyjnych skierowanych do nowych i obecnych graczy zainteresowanych żużlem.

– W naszych działaniach sponsoringowych cały czas staramy się docierać do nie do końca jeszcze odkrytych grup sympatyków sportu, w których widzimy duży potencjał zarówno biznesowy, jak i marketingowy. Tym razem zdecydowaliśmy się wejść do zupełnie nowego dla nas świata, bo nie mamy wątpliwości, że tak znaczące zainteresowanie żużlem w naszym kraju to przede wszystkim zasługa znakomitego poziomu sportowego i organizacyjnego PGE Ekstraligi. Nawiązana dzisiaj współpraca oznacza jeszcze lepszą propozycję bukmacherską w Fortunie dla fanów czarnego sportu, a wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze speedway’em pokażemy, że obstawianie meczów najlepszej żużlowej ligi na świecie jest prostsze niż się wydaje – mówi Konrad Komarczuk, Prezes Zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do grona naszych partnerów i sponsorów dołączyła Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie. Zainteresowanie kibiców tą branżą rośnie przede wszystkim w internecie, wiemy, że Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie ma innowacyjne plany, świeże podejście do sportu żużlowego i po prostu szykuje najlepszą na rynku ofertę bukmacherską dla kibiców żużla. Jestem przekonany, że zawarcie umowy na dwa lata świadczy o tym, że jako partnerzy mamy do siebie zaufanie, a wspólny wysiłek klubów oraz PGE Ekstraligi i PZM w kształtowaniu wartości medialnej i sponsorskiej najlepszej żużlowej ligi świata prowadzi do postrzegania jej produktu jako atrakcyjnego dla sponsorów – dodaje Wojciech Stępniewski, Prezes Ekstraligi Żużlowej sp. z. o.o.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL