Hazard nad morzem, policja ostrzega

Nie dajcie się oszukać i nie bierzcie udziału w nielegalnych grach hazardowych – to apel kołobrzeskiej policji do turystów wypoczywających nad morzem.

Chodzi oczywiście o popularną w nadmorskich miejscowościach grę w trzy kubki. To jedno z zagrożeń, które czeka na wypoczywających nad Bałtykiem turystów.

Chociaż policja wciąż walczy z organizatorami takich gier, to nie odstraszają ich kary. Wszystko przez to, że nadal nie brakuje takich, którzy licząc na szybki zysk biorą udział w grze i tracą spore pieniądze.

Podinspektor Krzysztof Rosiak z kołobrzeskiej policji mówi, że mundurowi kolejny raz postawili na profilaktykę i ostrzegają turystów przed zagrożeniem czekającym na nich na nadmorskich deptakach.

„Wcześniej ruszyliśmy z profilaktyką, jeżeli chodzi o hotelarzy, to tutaj staramy się podzielić głównie informacją w formie plakatów. Docieramy i prosimy o to, żeby te plakaty były w widocznych miejscach rozwieszone. Informujemy też tych turystów, którzy się u nas pojawią”.

Policjanci przypominają, że organizatorzy tego typu nielegalnej zabawy nie dają szans na wygranie pieniędzy. Rekordziści potrafią błyskawicznie przegrać po kilka tysięcy złotych.

Źródło: radioszczecin.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.