Hazard w sali zabaw dla dzieci w Bielanach Wrocławskich?

Gry hazardowe
Bartosz 11/02/2014

Ostatnia aktualizacja: 11 lutego 2014

Czy działania prowadzone w Loopy’s World, sali zabaw dla dzieci (w Bielanach Wrocławskich) są legalne? Są tam ustawione automaty do gier, np. wrzucasz 1 zł, przyciskasz przycisk i piłeczka wpada w jeden z otworów z cyframi, w zależności od cyfry, drukują się kupony – małe kartoniki (jeden, dwa , 25 itp).

Kupony wkłada się do maszyny, która zamienia je na kwitek z kodem i wydrukowaną cyfrą – ilością kuponów z punktami, jakie się wygrało w automatach. Za określoną ilość punktów można sobie wybrać „nagrodę” z gablotki- atrakcyjne nagrody są nierealne do zdobycia, trzeba na nie mieć bardzo dużo kuponów (1000, 2000). Pozostałe to rzeczy typu – ze sklepu wszystko po 5 zł. Dzieciaki z wypiekami na twarzy okupują automaty żeby zdobyć kupony. Czy to nie zakrawa na hazard? Czy jest to legalne? – pyta pani Iwona.

Odpowiedzi szuka reporter Gazety Wrocławskiej – Marcin Rybak.

Na to pytanie może odpowiedzieć Służba Celna, bo to ona – zgodnie z prawem – zajmuje się nielegalnym hazardem. Już zainteresowała się tematem. Dziś (wtorek, 12 lutego) w sali zabaw dla dzieci w Bielanach Wrocławskich było już trzech celników. Przyszli obejrzeć wskazany przez naszą Czytelniczkę automat. Popatrzyli, popytali jak działa, porobili zdjęcia.

Czytaj całość na: gazetawroclawska.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL