HTML5 – technologia przyszłości

Dla firmy PROMATIC wydawanie gier w technologii HTML5 stanowi ważny obszar działalności. Do tej pory polski producent systemów dla branży rozrywkowej, jako jeden z nielicznych, z sukcesem wprowadził na rynek kilkanaście gier online, a prace nad nowymi trwają.

HTML5 zdobywa coraz większe uznanie na rynku rozwiązań webowych. Pozwala m.in. na tworzenie portali internetowych wzbogaconych o multimedia czy elementy interaktywne, bez potrzeby instalacji oprogramowania na urządzeniu. Dla PROMATIC, HTML5 to przede wszystkim gry online – łatwe w użyciu, wieloplatformowe, dostarczające rozrywkę na wszystkich urządzeniach z zainstalowaną przeglądarką.

PROMATIC GROUP bada możliwości i korzyści płynące z zastosowania technologii HTML5 od wielu miesięcy. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły przenieść kilkanaście popularnych gier, znanych ze standardowych automatów firmy PROMATIC do przestrzeni online.
„W dzisiejszych czasach automaty oraz rozwiązania systemowe nie wystarczają, by być najlepszym. Trzeba podążać za technologią i trendami, odkrywać nowe.” – mówi Paweł Paliwoda, prezes firmy.

W kolekcji gier online znajdują się już najważniejsze tytuły, m.in.: „Poseidon’s Gold” – podwodne królestwo Poseidona, „Bonus Target” – owocowy bonus niosący za sobą słodkie zwycięstwo, „Fun 8” – gra cofająca w czasie do 8-bitowego wymiaru, „Book of Mystery Deluxe” – popularna rozgrywka w tajemniczym świecie starożytnego Egiptu oraz wiele innych.

Z produktem firmy będzie można się zapoznać podczas targów branży hazardowej ICE Totally Gaming 2018. Zapraszamy do odwiedzenia PROMATIC GROUP w Londynie – stanowisko S7-250 hala ExCel London.

PROMATIC GROUP
Join us to win

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.