ICE London gościć będzie aż 612 wystawców

ICE London przełamuje przełomową liczbę 600 wystawców i wszelkie dotychczasowe prognozy największego jak dotąd show biznesu hazardowego.

Specjaliści od gier przygotowujący się do ICE London (5-7 lutego, ExCeL London, UK) wezmą udział w wielkim święcie producentów i operatorów światowej gry. Oficjalne dane potwierdzają, że edycja 2019 będzie prezentować 612 wystawców marek z 66 krajów. W porównaniu z 2018 r. gdzie na ICE London wystawiało się 589 wystawców z 65 krajów , zajmując 36 hal wystawowych na ExCeL w Londynie, obecnie dla nich zarezerwowanych jest 38 hal wystawienniczych.

Kate Chambers, dyrektor zarządzający Clarion Gaming.

Komentując najnowsze dane, Kate Chambers, która jest dyrektorem zarządzającym Clarion Gaming i osobą, która nadzorowała rozwój ICE London w prestiżowym wydarzeniu w międzynarodowym kalendarzu, stwierdziła:

„Punktem wyjścia każdej wystawy są jej wystawcy: świetne firmy przyciągają poważnych nabywców, a im więcej nabywców można przyciągnąć na nasze targi, tym więcej wystawców interesuje się tym wydarzeniem, a więc proces rozwoju trwa. Mając to na uwadze, bardzo ciężko pracowaliśmy, aby przyciągnąć najbardziej innowacyjne organizacje w światowych grach na parkiet w ICE London i jestem zachwycona, że udało nam się udało przełamać liczbę 600 wystawców w świetle tego, co to oznacza dla naszej ogromnej społeczności odwiedzających, którzy podróżują specjalnie do Londynu na ICE London, aby się zainspirować nowościami i techniką. „

Dodała:

„Powierzchnia netto wzrosła z 2018 r. do 43.500 m2., czyli o prawie o 5 procent. Chciałbym podkreślić, że nie jest to jednorazowy skok popytu, ale część trendu sięgającego 2012 roku, kiedy to targi obejmowały 22 500 m2. Od tego czasu ICE London rośnie z roku na rok i jest teraz ponad dwukrotnie większy niż jego rozmiar w 2012 roku. Odwiedzający ICE London mają bezpośredni dostęp do najmądrzejszych innowatorów w świecie gier, pokazując produkty i usługi wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologiczne. Żadna inna wystawa nie może zbliżyć się do dostarczenia tej jakości i ilości informacji biznesowych dla takiej ogromnej liczby odbiorców obejmując tym samym wszystkie branże tego przemysłu hazardowego. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *