Kasyna są bezpieczniejsze niż inne miejsca, mówią lekarze

kasyno

Magazyn medyczny jako bezpieczniejsze miejsca, do których można się wybrać określa kasyna niż bary, stadiony lub kościoły podczas pandemii.

Kasyna zostały ponownie otwarte jednak cały czas z obawami o zdrowie i bezpieczeństwo. Ale teraz raport mówi, że pójście do kasyna może być bezpieczniejsze niż wiele innych działań.

Raport opublikowany przez magazyn medyczny Mass Live wykazał, że hazard w kasynie może być bezpieczniejszy niż zajęcia takie jak wypicie drinka w barze, gra w koszykówkę, a nawet chodzenie do kościoła.

Cytując grupę lekarzy, raport wyszczególnia rankingi czterech ekspertów ds. zdrowia publicznego dotyczące 36 wspólnych działań i tego, jakie ryzyko wiąże się z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Każda aktywność została oceniona w skali od zera do dziesięciu w oparciu o pięć czynników: czy aktywność ma miejsce wewnątrz, czy na zewnątrz; bliskość innych ludzi; długość ekspozycji na inne osoby; prawdopodobieństwo zakażenia; i osobisty poziom ryzyka.

Picie w barze i uczestnictwo w dużym koncercie muzycznym znalazło się na szczycie listy najbardziej ryzykownych zajęć, oba z wynikiem 9.

Kasyna uzyskały 6 punktów, co sprawia, że kasyna są mniej bezpieczne niż chodzenie na spacery lub zakupy spożywcze, ale bezpieczniejsze niż sale gimnastyczne, wesołe miasteczka, imprezy sportowe i nabożeństwa, które uzyskały 8 punktów.

Większe kasyna często mają bary, które również zostały ocenione jako czynnik ryzyka 8, ale prawie wszystkie kasyna, które zostały ponownie otwarte, na razie utrzymują swoje bary zamknięte.

Lekarze ocenili spacery na świeżym powietrzu i grę w tenisa jako najbezpieczniejsze zajęcia, oba zdobyły po 1 punkcie.

Źródło: masslive.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *