Kolejna edycja ICE London rozpoczęła się excytująco

Edycja ICE London 2020 rozpoczęła się wczoraj na ExCel London i będzie jak dotąd największą w historii. Od 2012 roku ICE London rozwija się z roku na rok i obecnie jest ponad dwa razy większe od swojego pierwotnego rozmiaru.

Odwiedzający ICE London mają bezpośredni dostęp do najmądrzejszych producentów i innowatorów w światowych grach, którzy pokazują produkty i usługi wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologiczne.

W tej edycji ICE 2020 biorą udział największe firmy z branży, takie jak AMATIC, Aruze Gaming, BetConstruct, Betradar, EGT, FBM, INTRALOT, Kambi, Konami Gaming Inc, Merkur Gaming, Novomatic, RTG Slots, SBTech, Scientific Gaming, Sportradar, TransAct , oraz wiele wiele innych.

Polskie firmy prezentują na swoich stoiskach najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty niczym nie odbiegające od światowych standardów. Do najciekawszych stoisk rodzimych producentów należy zaliczyć:

BF czyli LVBet – firma z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, która prezentuje najnowocześniejsze rozwiązania produkowanych przez siebie urządzeń do gry, technologię obsługi finansowych transakcji Paymenticon, najnowsze terminale bukmacherskie oraz gry własnej produkcji
Promatic – producent urządzeń do gry z Jeleniej Góry, który oprócz nowych rozwiązań prezentuje najnowszą grę Diso King, która wzorowana jest na Zenku Martyniuku, który był gościem na ich stoisku wzbudzając ogólne zainteresowanie widzów
Wazdan – producent gier o światowym zasięgu, mający w swojej ofercie ponad 120 gier HTML, prezentując na swoim standzie najnowsze produkty swoich programistów
Flomar 2 – producent obudów do automatów z Mysłowic, współpracujący z wieloma zagranicznymi i krajowymi odbiorcami i producentami gotowych urządzeń, mający w swojej ofercie wszelkiego rodzaju konstrukcje i rozmiary współcześnie eksploatowanych maszyn
Gameservice – firma z siedzibą w Krośnie – europejski producent automatów do gry, wykorzystujący w nich komponenty renomowanych i znanych na całym świecie firm, takich jak Mei, Cash Code, JCM, NRI, Transact.

Tegoroczne wydarzenie odbywają się w ExCel London, które według dyrektora zarządzającego Clarion Gaming – Kate Chambers, pozwolą wszystkim tegorocznym uczestnikom na przeżycie największego rekordowego pokazu ICE, na który składa się ogólnie 633 marek prezentujących zajmujących 49 500 m2 powierzchni netto.

Wystawa potrwa do czwartku i jak przypuszcza się, zgromadzi rekordową ilość zwiedzających, dla których to wydarzenie jest swoistym świętem branżowym.

Nie być na ICE to tak jak by mieć mało do powiedzenia w tym trudnym i ciekawym świecie rozrywki i hazardu.

2 komentarze(y) w “Kolejna edycja ICE London rozpoczęła się excytująco

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *