Kraj Nadmorski rozbije chiński bank

Kasyna
Marek 09/07/2013

Ostatnia aktualizacja: 9 lipca 2013

Magnat z Makao zamierza założyć kasyno na Dalekim Wschodzie Rosji. Spółka Summit Ascent Holdings będzie inwestować środki w rozbudowę strefy hazardu „Nadmorska”. Jej budowa może rozpocząć się już w tym roku. Planuje się, że klientami Las Vegas na Dalekim Wschodzie będą nie tylko lokalni mieszkańcy, ale również gracze z Chin.

Spółkę Summit Ascent Holdings kontroluje Lourens Ho – syn króla hazardu z Makao Stenly’ego Ho. Na razie nie zatwierdzono dokładnej wielkości inwestycji w rosyjski biznes hazardu. Zakłada się, że spółka z Makao zainwestuje w budowę jednego z zespołów do gry. Porozumienie w sprawie inwestycji środków w budowę kasyna zostało podpisane w wyniku spotkania gubernatora Kraju Nadmorskiego Władimira Mikłuszewskiego z przedstawicielami branży hazardu w Macao.

Od czterech lat w Rosji obowiązuje ustawa, w myśl której kasyna mogą działać tylko w czterech stref specjalnie wyznaczonych w tym celu. Znajdują się one w Kraju Krasnodarskim, w Kraju Ałtajskim, w obwodzie kaliningradzkim oraz w Kraju Nadmorskim. Strefa gier „Nadmorska” znajduje się w odległości 50 kilometrów od Władywostoku, na północno-zachodnim wybrzeżu Zatoki Ussuryjskiej.

Czytaj całość na: polish.ruvr.ru

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL