Marcin Krzemiński w WCBS

Marcin Krzemiński zasilił struktury WCBS – Światowej Konfederacji Sportów Bilarowych. Do jego obowiązków będzie należała przede wszystkim współpraca ze Światowym Związkiem Walki z Dopingiem. To kolejne prestiżowe stanowisko, piastowane przez Honorowego Prezesa Polskiego Związku Bilardowego.

Prezes World Pool Bilard Association nominując Marcina Krzemińskiego napisał: „Nowym członkiem Zarządu Dyrektorów WCBS został członek Zarządu Wykonawczego WPA Marcin Krzemiński z Polski. Będzie wykonywał zadania związane z WADA. To bardzo odpowiedzialna funkcja wymagająca dużej wiedzy i dyskrecji. Jestem przekonany, że właśnie Marcin jest osobą , które powinna doskonale sobie rodzić w tej roli”.

Prezes WCBS Jean-Claude Dupont podkreślił, że Marcin Krzemiński zastąpił zmarłego Petera Hawley i ma przed sobą trudne zadanie, aby w jak najkrótszym okresie przejąć i skutecznie realizować zadania, które na WCBS nałożyła WADA. ” Po śmierci Petera WCBS znalazła się w trudnej sytuacji. W imieniu nas wszystkich jestem zadowolony, że Marcin Krzemiński przyjął nową funkcję i wynikające z niej obowiązki”.

źródło: PZBil

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.