Merkur powraca na targi SAGSE

Merkur Gaming powróci na SAGSE w Buenos Aires, w tym roku pokaz odbędzie się w terminie 11 – 13 września w Argentynie i nadal będzie reprezentatywną imprezą dla międzynarodowej społeczności graczy z Ameryki Południowej.

W wyniku wyjątkowych okoliczności zmuszono organizatorów tego show do opuszczenia tradycyjnych, listopadowych terminów, ale obecnie w znanej lokalizacji Centrum Wystawowego Costa Salguero w Buenos Aires, to już będzie 26 edycja SAGSE. Zapowiada się na niezwykłą mieszankę intensywnej działalności B2B, której towarzyszyć będzie specjalny łaciński smak.

W 2017 r. Merkur Gaming Argentina, kierowany przez dyrektora generalnego, charyzmatycznego weterana branży Alejandro Saraintaris, była nową firmą i nową nazwą dla niektórych operatorów gier argentyńskich. Jednak w ubiegłym roku firma zbudowała swój zespół, swoją infrastrukturę i reputację marki, co spowodowało rozległe instalacje w całym kraju. Maszyny i salony są ulokowane od Rio Negro na południu, aż po Jujuy, Salta i Formosa na północy. Ekspansja z biura Merkur Gaming odbywa się również na arenie międzynarodowej, a nazwa Merkur jest dobrze znana zarówno w Urugwaju jak i w Paragwaju.

W SAGSE 2018 tym razem Merkur Gaming będzie złotym sponsorem tego show, na stoisku 313 od 11 do 13 września zaprezentuje swoje wykonane w Niemczech modele – Evostar Trio i ulubione Avantgarde Trio. Nagrodą dla kupujących czekających w kolejce będą nowe gry, które sprawdziły się wśród graczy jako ulubione – Pharaos Riches, Deep Sea Treasure, Asian Riches, Secret Area 81, Sindbad i wiele innych.

Najważniejszym wydarzeniem targów SAGSE 2017 był bez wątpienia ogród piwny Merkur, który zapewniał doskonałą gościnność, a także był punktem centralnym spotkań i miejscem relaksu w centrum targów. Ogródek piwny Merkur powraca także w tym roku, a wszyscy odwiedzający wystawę są serdecznie zaproszeni do skorzystania z gościnności, gdy spotkają starych znajomych i poznają nowych.

Wraz z Merkur Gaming Argentina i kolegami z całej Merkur Gaming Americas dołączyły do ​​nich spółki zależne Gauselmann, międzynarodowi eksperci w zakresie obsługi gotówki GeWeTe oraz specjaliści od rozwoju rozwiązań kasyn internetowych B2B, Edict.

Komentując nadchodzące show, dyrektor generalny Merkur Gaming Americas, Charles Hiten, oświadczył:

„Pomimo wymuszonej zmiany daty, która w tym roku stawia SAGSE na kilka tygodni przed G2E w kalendarzu, Merkur Gaming spodziewa się i przewiduje kolejne wspaniałe show. W końcu pokaz z rodowodem z 26 edycji gwarantuje sukces, podobnie jak my w Merkur Gaming. Udane i szerokie wprowadzenie naszych produktów w krajobraz gier Argentyny jest hołdem dla naszego lokalnego zespołu i dzięki szerokiemu asortymentowi, który będziemy prezentować, jestem pewien, że nowe okazje biznesowe zostaną zaprezentowane, ponieważ Merkur Gaming ponownie podejmuje się wiodącej roli w SAGSE. Mam przyjemność zaprosić wszystkich odwiedzających, abyśmy spotkali się ponownie w Buenos Aires. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *