Michał Listkiewicz ambasadorem bukmachera Go+Bet

GO+bet ogłosił współpracę ze swoim pierwszym ambasadorem. Został nim Michał Listkiewicz. Były prezes PZPN-u i międzynarodowy sędzia piłkarski będzie twarzą marki w mediach społecznościowych i kampaniach marketingowych.

GO+bet po nieco ponad miesiącu działalności w przestrzeni internetowej nabiera wiatru w żagle. Nowy bukmacher zaprezentował swojego pierwszego ambasadora. Został nim Michał Listkiewicz. Tym samym GO+bet coraz bardziej rozpycha się na rynku bukmacherskim.

„Bardzo się cieszymy, że możemy współpracować z taką ważną personą polskiej piłki nożnej. Michał Listkiewicz łączy profesjonalizm z humorem, czyli idealnie wpasowuje się w filozofię GO+bet. Mamy nadzieję, że razem stworzymy bardzo ciekawe kampanie marketingowe, które zwrócą uwagę graczy”

– skomentował Grzegorz Kiczko, CEO GO+bet.

Klienci mogą liczyć nie tylko na interesujące treści w mediach społecznościowych, ale także na dodatkową promocję. GO+bet wprowadził dla nowych graczy cashback do 300 złotych. To nowy bonus powitalny z okazji przywitania pierwszego ambasadora marki.

„Mogę oficjalnie powiedzieć, że od dzisiaj jestem w drużynie GO+bet! To nowa siła na rynku bukmacherskim w Polsce, która ma szansę na zostanie liczącym się graczem. Zaplanowaliśmy wiele wspólnych aktywności – na poważnie, ale także z humorem. Na razie nie chcemy wszystkiego zdradzać. Będziemy stopniowo odsłaniać karty” – zdradził Michał Listkiewicz.

Współpraca ambasadora z marką będzie opierać się na tworzeniu materiałów sportowych publikowanych w mediach społecznościowych, a także na wielu nieszablonowych działaniach. Listkiewicz to aktywny ekspert piłkarski. Chociaż czasy, gdy był prezesem PZPN już minęły, to nadal jego kalendarz jest bardzo napięty, bowiem jest on mile widziany nie tylko w studiach telewizyjnych, ale jest często gościem różnorakich wydarzeń sportowych. Dodatkowo jego głos jest ceniony w wielu związkach piłkarskich.

Michał Listkiewicz był prezesem PZPN-u w latach 1999-2008. Za jego kadencji Polska została gospodarzem EURO 2012, awansowała na dwa mundiale i po raz pierwszy na Mistrzostwa Europy. W latach 1973-1996 Listkiewicz był międzynarodowym arbitrem FIFA. Sędziował m.in. finał Mistrzostw Świata w 1994.

Michał Listkiewicz jest także dziennikarzem. Od 1969 pracował jako dziennikarz sportowy w „Tempo” i „Sztandar Młodych”. W latach 1977–1987 był warszawskim korespondentem dziennika „Sport” natomiast 1987–1989 pracował w tygodniku „Tak i Nie”.

GO BET Sp. z o.o. jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

2 thoughts on “Michał Listkiewicz ambasadorem bukmachera Go+Bet

  1. Albo grubo, albo wcale. Dobry bonus wskoczył Panie Prezesie!
    Przynajmniej widać świeżą krew na poletku bukmacherów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.