Napadali na kasyna

Ostatnia aktualizacja: 5 marca 2014

Jeden czekał w samochodzie, drugi stał na czatach, a trzeci wchodził do środka, przystawiał nóż do szyi i żądał pieniędzy. Troje młodych mieszkańców gminy Strzegom w przemyślany i zaplanowany sposób okradało mini kasyna. Policja poszukuje kolejnych członków gangu.

22 lutego około 20.00 samochód zatrzymał się przy salonie z automatami do gier w Żarowie. Kierowca został w środku, druga osoba stanęła na czatach, a trzecia weszła do środka. Wcześniej lokal był obserwowany i cała grupa czekała, aż nie będzie klientów.

Zamaskowany napastnik przystawił pracownicy nóż do twarzy i zażądał pieniędzy oraz telefonu komórkowego. Dostał 1000 złotych, kobieta stwierdziła, że aparatu nie ma. Szajka podzieliła się pieniędzmi.

Identyczny scenariusz powtórzył się jeszcze dwa razy. Złodzieje na cel wzięli dwa różne punkty z automatami w Strzegomiu. Jeden okradli 26 lutego, zabierając 800 złotych i telefon komórkowy, drugi 2 marca, zabierając 30 złotych, tablet i kosmetyki.

Policjanci ze Strzegomia zatrzymali trzy osoby, ale na tym najprawdopodobniej nie koniec. W trzech napadach udział wzięli Adam K. (21 lat) i Dawid P. (22 lata). Obaj już wcześniej byli karani za rozboje. W ostatnim napadzie uczestniczyła 21-letnia Ewelina P., wcześniej niekarana. – Napady były skrupulatnie przygotowane, a sprawcy posługiwali się nożem. W związku z tym jest to bardzo surowo traktowane przestępstwo.

Czytaj całość na: swidnica24.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL