Napadł na lokal i rozbił automat do gier

Automaty
Bartosz 21/02/2014

Ostatnia aktualizacja: 24 czerwca 2024

Do zdarzenia doszło kilka minut po północy z wtorku na środę. Sprawca wszedł do jednego z nocnych lokali w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie grożąc użyciem noża, sterroryzował pracującą tam kobietę. Następnie za pomocą młotka rozbił kasę automatu do gier, skąd dokonał kradzieży ponad 2 tysięcy złotych i oddalił się.

Na miejsce natychmiast skierowano policyjne patrole. Chwilę później wszyscy policjanci dysponowali już przybliżonym rysopisem napastnika. Rozpoczęły się poszukiwania sprawcy. Po kilkunastu minutach jeden z patroli zauważył w parku usiłującą ukryć się pomiędzy drzewami postać. Policjanci wybiegli z radiowozu i po krótkim pościgu zatrzymali uciekającego mężczyznę.

Zatrzymanym okazał się 30-letni mężczyzna pochodzący z Opola. Jego wygląd dokładnie odpowiadał rysopisowi sprawcy rozboju. Policjanci znaleźli przy nim bilon w kwocie ponad 2 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do popełnienia tego przestępstwa, wskazując jednocześnie miejsce, w którym wyrzucił nóż i młotek. Sprawca trafił do policyjnego aresztu.

Czytaj całość na: ostrow-wielkopolski.policja.gov.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL