Nie będzie kasyna w Jeleniej Górze?

Kasyna
Bartosz 30/01/2015

Ostatnia aktualizacja: 30 stycznia 2015

Jeleniogórskim radnym nie podoba się pomysł powstania kasyna gier przy ul. Piłsudskiego. Na wtorkowej sesji negatywnie zaopiniowali oni wniosek jednej z firm w tej sprawie.

Utworzeniem kasyna zainteresowana była firma Primary Capital sp. z o.o. – Projektowany ośrodek gier zapewni klientom najwyższy europejski standard świadczonych usług, bezpieczeństwo oraz ochronę przed uczestnictwem w grach osób niepełnoletnich – czytamy we wniosku, który trafił pod obrady rady. – Ośrodek gier objęty będzie całodobową ochroną, zapewniając bezpieczeństwo naszym klientom oraz zachowanie porządku i spokoju w najbliższym otoczeniu kasyna.

Jest też mowa o nowych miejscach pracy.
Radnym jednak nie spodobał się ten pomysł. Radny Józef Rypiński (klub PiS) w płomiennym wystąpieniu zauważył, że „zniewoleń i uzależnień w naszym życiu jest bardzo dużo”.(…)

Odniósł się też do zapisu we wniosku o najwyższym europejskim standardzie. – W takich kasynach robi się drogi ewakuacyjne, którymi wynosi się nieboszczyków, by nie robić tego na oczach innych klientów – powiedział radny Rypiński.

Czytaj całość na: nj24.pl

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Keen

15:24
02/02/2015

Brawo radny Rypiński. Gdyby głupota mogła latać, to pan by unosił sie jak gołębica...
E-PLAY.PL