NOVOMATIC świętuje 40-lecie firmy na NIGA

Wspierane przez Novomatic Group, Novomatic Americas będzie świętować 40-lecie swojej spółki macierzystej Novomatic AG podczas National Indian Gaming Association na Indian Gaming Tradeshow które odbędzie się 26-27 marca, z tematem odzwierciedlającym szerokie portfolio produktów na stoisku nr. 1925.

Zorientowane na rozrywkę automaty do gry, nowa technologia zakładów sportowych i wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych będą w tym roku koncentrować się na stoisku Novomatic Americas. Klienci Tribal do gier zobaczą wzrost, jak duże jest zaangażowanie na rozrywkę dla graczy. Linie produktów Novomatic będą prezentowane wraz z szeroką gamą bardzo zabawnych nowych tematów, podstawowe i znane gry, systemy obsługi i rozliczeń, nowe kioski bukmacherskie, platforma ETG i nowe linie progresywnych jackpotów.

„Nasz temat i kreatywność sprzętowa, a także zakres naszych nowych produktów do gier, funkcje bonusowe i progresywny rozwój znacznie wzrosły, ponieważ nadal kładziemy nacisk na innowacje, które zmieniają doświadczenia graczy”
– powiedział Rick Meitzler, prezes i dyrektor generalny Novomatic Americas.

„Nasz asortyment produktów na NIGA ponownie zademonstruje nasze zaangażowanie w tworzenie znaczących produktów, które zwiększają wartość operacji plemiennych kasyn i napędzają wzrost gospodarczy. Cieszymy się, że możemy zademonstrować dalszy rozwój technologii gier Novomatic Americas w organizacji NIGA, prezentując nasze najbardziej angażujące portfolio produktów. ”

Na stoisku Novomatic Americas zaprezentowany zostanie najnowszy pakiet połączonych linii produktów progresywnych, w tym prezentacja gry Money Party,  Samurai Beauty, a także gra Ji Deng Gao Zhao i niezwykle udana gra Thunder Cash, z dodanie motywu Golden Seas.

Link Money Party zawiera atrakcyjny pakiet progresywny i połączenie dwóch motywów: Fuity Fruity i Juicy Juicy. Te gry spodobają się szerokiej gamie graczy. „Firma Novomatic odświeżyła gry owocowe z pożądaną mechaniką jackpota, a nowe funkcje wyzwalacza zapewnią doskonałą rozrywkę”, powiedział w komunikacie firma.

Oddzielne produkty progresywne będą w widocznym miejscu wraz z nowymi grami Prize Pays, serią Pay Day Progressive oraz hipnotyzującymi samodzielnymi progresywnymi grami Dancing Tiger i Dancing Lantern.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom sprzętowym obejmującym ekskluzywne treści do gier, Panthera Curve 1.43 i V.I.P. Lounge Curve 1.43 jest standardem dla graczy, ponieważ idealny zakrzywiony kąt widzenia w jakości HD i sprawdzona wydajność utrzymają zaangażowanie klientów, a operatorzy zwiększą dzięki temu swoją powierzchnie salonu. Kompaktowy V.I.P. Lounge Curve 1.43 z udaną linią produktów Pay Day, w tym Prized Panda, Prize of the Nile, Pay Day i nową Pay Day Plus, oferują coś dla każdego gracza.

Panthera Curve 1.43 zapewnia również atrakcyjne wrażenia wizualne w grach. Zakrzywiony ekran i kąt widzenia wzbogacają pakiet oferowanej zawartości premium, w tym nowe motywy Eternal Mandarin Ducks i Royal Crane. Urzekająca samurajska piękność na Panthera Curve 1.43 tworzy centralny punkt na każdym piętrze kasyna z zapierającą dech w piersiach sztuką i niesamowitymi wrażeniami z gry.

Rozszerzone portfolio będzie zawierało więcej opcji ETG z ekskluzywną ofertą Fazi Roulette, zwiększonymi zakładami dodatkowymi, a także sprawdzonym systemem zarządzania kasynem myACP i popularnymi samoobsługowymi kioskami bukmacherskimi Novomatic ActionBook.

„Staramy się być tym cenionym wyborem rozrywkowym dla naszych plemiennych partnerów i cieszymy się, że możemy wykazać się rozszerzeniem naszego portfolio gier, ponieważ wykorzystujemy naszą dynamikę w wielu kategoriach, szczególnie w segmencie automatów progresywnych”
, – powiedział Meitzler.

Prezentujemy unikalne produkty ETG, poszerzając naszą rosnącą pozycję w segmencie progresywnym i dalej rozszerzając możliwości naszych Novomatic ActionBook i produktów myACP, w tym naszych kiosków NovoRewards. Mamy wiele do omówienia i koncentrujemy się na naszym rozwoju w ciągu najbliższych 40 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *