Nowe gry na WP.pl

Wirtualna Polska, pierwszy polski portal internetowy i ProSiebienSat.1 Games, jeden z wiodących europejskich wydawców gier online, nawiązały współpracę, dzięki której użytkownicy WP.PL zyskali dostęp do nowych pozycji MMO, nieobecnych wcześniej na polskim rynku.

Na stronach Wirtualnej Polski znajdują się teraz m.in. takie hity jak: DC Universe™ Online czy S4 League. Planowane jest także uruchomienie kolejnych bestsellerów, m.in. PlanetSide®2, Star Wars®: Clone Wars Adventures™ i EverQuest® II.

Według badania przeprowadzonego przez firmę Newzoo, w naszym kraju jest blisko 12 milionów graczy*. Coraz więcej z nich interesuje się grami MMO, zwłaszcza tymi w modelu freemium, który umożliwia internaucie wybór rodzaju rywalizacji: w systemie płatnym lub darmowym. Dzięki współpracy z ProSiebenSat.1 Games możemy polskim graczom udostępnić tytuły najwyższej jakości, które dzięki doskonałej grafice, porywającej rozgrywce czy kultowym postaciom cieszą się olbrzymią, niesłabnącą od lat popularnością na całym świecie. Wierzę, że nowe gry w naszym portfolio spotkają się z uznaniem także wśród polskich internautów. – mówi Michał Kowal, Specjalista ds. Produktów Internetowych Wirtualnej Polski.

Współpraca między partnerami rozpoczęła się od polskiej premiery kultowej gry DC Universe Online. Zrzesza ona miliony internautów z całego świata, którzy tworzą własnych superbohaterów, walczących u boku takich postaci jak Batman, Superman, Flash czy Joker. Dynamiczna rozgrywka, szczegółowa, trójwymiarowa grafika, znani aktorzy użyczający głosu (w rolę Jokera wcielił się Mark Hamill, znany m.in. z roli Luka Skywalkera z filmów Star Wars) – to wszystko sprawia, że ta pozycja MMO jest tak popularna.

W najbliższym czasie na stronach Wirtualnej Polski pojawią się inne, znane na całym świecie pozycje, takie jak PlanetSide 2 – strzelanina science fiction, EverQuest 2 – druga część jednego z najpopularniejszych tytułów MMO, tocząca się w świecie Gwiezdnych Wojen – Star Wars: Clone Wars Adventures, czy gra akcji S4 League, a także wiele innych.

wp.pl

O Autorze

1 thought on “Nowe gry na WP.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.