Odpowiedź Ministerstwa Finansów

Po publikacji wyroków NSA w Gdańsku zwróciliśmy się do Ministerstwa Finansów oraz Służby Celnej o kilka słów komentarza. Oto jaką otrzymaliśmy odpowiedź.

 

 

„Szanowny Panie Redaktorze,

w odpowiedzi na Pana prośbę Ministerstwo Finansów uprzejmie informuje, że wyroki te nie są prawomocne. W sprawach tych będą składane skargi kasacyjne do Najwyższego Sądu Administracyjnego.

Z poważaniem

Wydział Prasowy MF”

Ale czy spodziewaliśmy się innej odpowiedzi…

O Autorze

4 odpowiedzi do “Odpowiedź Ministerstwa Finansów

  1. Czyżby w Ministerstwie Finansów nie wiedzieli nawet, co oznacza skrót „NSA”? Do „NAJWYŻSZEGO Sądu Administracyjnego” chcą skargi kasacyjne wnosić? Nie ma takiego sądu 🙂

  2. Największy problem całej tej imprezy jest taki że potencjalne odszkodowania , które mogą być zasądzone nie będą wypłacane z kieszeni pana Jacka tylko z kieszeni podatników czyli naszych i naszych rodzin. Zgłaszam formalny postulat wyeksportujmy tych mądrych inaczej panów naszym wrogom , tym samym wzmocnimy naszą pozycję bo nasi wrogowie zbankrutują .
    Co wy na to ?????

  3. A jak NSA oddali te ich skargi kasacyjne, to się napisze w komunikacie, że to są wyroki w poszczególnych sprawach i nie mają one mocy precedensów prawnych, więc nie stanowią żadnego wyznacznika dla ogólnego sposobu stosowania prawa. Bo przecież Jacek i jego ekipa wiedzą lepiej i nie będą jakieś tam sądy im mówić, jak zwalczać hazard!!! Przecież oni na tej walce to już zęby zjedli. Abo raczej: zostały im one powybijane… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.