Odpowiedź Ministerstwa Finansów

Automaty Prawo hazardowe
Marek 23/11/2012

Ostatnia aktualizacja: 17 kwietnia 2024

Po publikacji wyroków NSA w Gdańsku zwróciliśmy się do Ministerstwa Finansów oraz Służby Celnej o kilka słów komentarza. Oto jaką otrzymaliśmy odpowiedź.

„Szanowny Panie Redaktorze,

w odpowiedzi na Pana prośbę Ministerstwo Finansów uprzejmie informuje, że wyroki te nie są prawomocne. W sprawach tych będą składane skargi kasacyjne do Najwyższego Sądu Administracyjnego.

Z poważaniem

Wydział Prasowy MF”

Ale czy spodziewaliśmy się innej odpowiedzi…

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marek

08:54
23/11/2012

A gdzie całusy od Jacka ;)

D.

16:41
23/11/2012

A jak NSA oddali te ich skargi kasacyjne, to się napisze w komunikacie, że to są wyroki w poszczególnych sprawach i nie mają one mocy precedensów prawnych, więc nie stanowią żadnego wyznacznika dla ogólnego sposobu stosowania prawa. Bo przecież Jacek i jego ekipa wiedzą lepiej i nie będą jakieś tam sądy im mówić, jak zwalczać hazard!!! Przecież oni na tej walce to już zęby zjedli. Abo raczej: zostały im one powybijane... :-)

Misiek

03:25
27/11/2012

Największy problem całej tej imprezy jest taki że potencjalne odszkodowania , które mogą być zasądzone nie będą wypłacane z kieszeni pana Jacka tylko z kieszeni podatników czyli naszych i naszych rodzin. Zgłaszam formalny postulat wyeksportujmy tych mądrych inaczej panów naszym wrogom , tym samym wzmocnimy naszą pozycję bo nasi wrogowie zbankrutują . Co wy na to ?????

P.T.

12:58
28/11/2012

Czyżby w Ministerstwie Finansów nie wiedzieli nawet, co oznacza skrót "NSA"? Do "NAJWYŻSZEGO Sądu Administracyjnego" chcą skargi kasacyjne wnosić? Nie ma takiego sądu :)
E-PLAY.PL