Operator bet365 publikuje nowe kursy Premier League

Firma bukmacherska oferuje kursy 6/1 na Erlinga Haalanda, który pobije rekord bramek Jamiego Vardy’ego w 11 kolejnych meczach EPL po zdobyciu gola w każdym z poprzednich sześciu meczów.

Norweski napastnik ma również szanse na 1/3, aby strzelić gola przeciwko Southampton w nadchodzącej rundzie rozgrywek – podczas gdy wyceniany jest na 4/1, aby strzelić hattricka.

Co więcej, Manchester City jest teraz na 7/1 z bet365, aby pozostać niepokonanym przez resztę sezonu, dorównując wyczynowi Arsenalu polegającemu na pozostaniu niepokonanym, który osiągnęli w sezonie 2003/2004.

Steve Freeth z Bet365 powiedział: „Nie wiem, co jest bardziej niesamowite, Haaland nie zdołał przełamać obrony, która straciła 9 w jednym meczu w tym sezonie lub że Norweg oglądał Vardy’ego, aby uzyskać wskazówki, jak dostać się za środkowych obrońców.

„To, ile podniósł z nr 9 Leicester, jest przedmiotem dyskusji, ale nie jest to, że jest absolutną bestią środkowego napastnika, który mógł pobić wszelkiego rodzaju rekordy w swoim pierwszym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii”.

Tymczasem bet365 wierzy, że Liverpool ma większą szansę na przegranie swoich nadchodzących dwóch meczów z Arsenalem i Manchesterem City niż na ich wygranie. Liverpool jest 7/1, aby pokonać obie drużyny, podczas gdy Manchester City jest wyceniany na 9/2, aby przegrać obie.

„Liverpool zmiażdżył niepewną drużynę Bournemouth i potrzebował zwycięzcy w czasie kontuzji, aby pokonać Newcastle podczas rejestrowania swoich jedynych dwóch zwycięstw w Premier League w tym sezonie. windy, mają do czynienia z ogromnym krokiem naprzód w klasie w postaci Arsenalu i Manchesteru City.”

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.