Playtech podjął współpracę z NorthStar Bets

Playtech uruchomił swoją technologię wielokanałową z NorthStar Bets. Zgodnie z umową, Playtech został strategicznym dostawcą oprogramowania i usług dla NorthStar Gaming i obecnie dostarcza swoją platformę IMS, usługi kasyna i kasyna na żywo odbiorcom w Ontario.

Playtech, wiodąca na świecie firma zajmująca się technologią hazardową, ogłosiła dzisiaj, że uruchomiła swoją technologię wielokanałową z NorthStar Bets, marką z siedzibą w Ontario, która zapewnia graczom wyjątkowe i pierwszorzędne wrażenia dla użytkownika w kasynie i platformie gier bukmacherskich. Ta premiera jest częścią strategicznego partnerstwa ogłoszonego na początku tego roku, opartego na osiągnięciach Playtech w tworzeniu gier dla nowo regulowanych rynków internetowych.

Wraz z dodaniem treści pokerowych pod koniec tego roku, Playtech będzie dostarczał NorthStar Bets z pełnym zestawem produktów technologicznych, aby zapewnić jedno z najlepszych kasyn online i zakładów sportowych w Ontario.

Shimon Akad, COO w Playtech, powiedział:

„Rozpoczęcie współpracy Playtech w zakresie oprogramowania i usług z NorthStar Bets to kolejny kamień milowy w rozwoju naszej strategii w Ameryce Północnej. Kluczem do sukcesu Playtech jest nasza zdolność do tworzenia kluczowych partnerstw strategicznych z wiodącymi w branży operatorami na całym świecie. NorthStar Bets ma wyjątkową pozycję, aby stać się jednym z czołowych operatorów w Ontario i cieszymy się, że możemy współpracować z nimi, aby zbudować wiodącą na rynku ofertę odpowiedzialnego hazardu.”

Michael Moskowitz, dyrektor generalny NorthStar Gaming, dodał:

„NorthStar Bets stawia konsumentów w centrum wciągającego i opartego na treści doświadczenia. Nasza współpraca z Playtech oznacza, że ​​jesteśmy w stanie zapewnić wciągające i przyjemne wrażenia online z najwyższym poziomem ochrony graczy. Konsumenci szukają treści, które zaspokoją ich indywidualne preferencje i zainteresowania, a obok niezrównanej technologii wielokanałowej Playtech mamy wyjątkową pozycję, aby stać się liderem na kanadyjskim rynku iGaming”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.