Polska Liga Esportowa S.A. już dziś rozpoczyna swój pierwszy jesienny sezon

Osiem najlepszych polskich drużyn będzie rywalizować o 100 000 zł w 7 kolejkach w systemie best of three. To drugi sezon z rzędu, w którym #TotalizatorSportowy, właściciel marki #LOTTO, występuje jako Partner Główny Polskiej Ligi Esportowej oraz Partner Tytularny Dywizji Profesjonalnej.

„Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, także i w tym trudnym, nietypowym dla wszystkich roku współpracuje z Polską Ligą Esportową.To ponowne wsparcie jest najlepszym dowodem na to, że zainteresowanie spółki rynkiem gamingowym znajduje odzwierciedlenie w realnych działaniach i tym samym umacnia pozycję Totalizatora Sportowego jako partnera godnego zaufania, który nawet czasach pandemii nie rezygnuje z przyjętych wcześniej planów.”
– poinformowała Aida Bella, Dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

„Wspieranie esportu jest wyrazem konsekwentnej realizacji planu rozwoju spółki w sektorze online, którą firma rozpoczęła w 2018 roku. Totalizator Sportowy chce być postrzegany już nie tylko jako mecenas sportu w jego tradycyjnym rozumieniu, ale także jako i esportu. Z okazji nadchodzącego, pierwszego jesiennego sezonu, życzę zawodnikom radości z esportowej rywalizacji, a kibicom niezapomnianych wrażeń!”

– podkreśliła Aida Bella,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *