Polski bukmacher będzie transmitował mecze NBA

Bukmacherzy
Bartosz 29/10/2014

Ostatnia aktualizacja: 29 października 2014

Dobra wiadomość dla kibiców NBA w Polsce. Na platformie STS będzie można obejrzeć legalnie 400 meczów NBA z tego sezonu. – Jeśli zainteresowanie będzie duże, mamy możliwość dokupienia praw do dodatkowych meczów – mówi Paweł Rabantek, doradca zarządu ds. PR w Star-Typ Sport. W systemie będzie można zobaczyć m.in. pierwsze trzy mecze drużyny Marcina Gortata.

 

– Żeby oglądać mecze, wystarczy mieć konto na sts.pl, którego założenie jest darmowe. Nie wymagamy żadnego minimalnego obrotu do korzystania z usługi STS TV. Kibice mogą oglądać transmisje całkowicie za darmo – przekonuje Rabantek.

Na platformie STS TV będzie można obejrzeć 400 meczów (sezon zasadniczy i play-off). Wszystkie będą transmitowane na żywo z komentarzem w języku angielskim. STS nie planuje retransmisji spotkań, ale jeśli będzie duże zainteresowanie spotkaniami NBA, dokupi prawa do kolejnych spotkań.

Jakie mecze będzie pokazywał STS, będzie wiadomo na kilka dni przed spotkaniem. W pierwszym tygodniu planowanych jest 11 transmisji, w tym m.in. trzy mecze Washington Wizards Marcina Gortata – zespół Polaka zagra w środę z Miami Heat, dzień później zmierzy się z Orlando Magic, a w nocy z soboty na niedzielę w pierwszym meczu przed własną publicznością z Milwaukee Bucks.

Czytaj całość na: sport.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL