Pomóżmy Tomkowi – drobny gest a czyni cuda

Nasz branżowy kolega, Tomek Probanowski walczy o życie z nowotworem i potrzebuje wsparcia kolegów i koleżanek z naszej branży.

Znamy go jako społecznika, który zawsze chętnie pomaga innym – dzisiaj sam wymaga pomocy. Terapia immunologiczna w Austrii daje bardzo dobre efekty, ale kosztuje sporo i jest poza jego możliwościami finansowymi. Okażmy branżową solidarność i wesprzyjmy Tomka – każda złotówka się dla Niego liczy.

O walce Tomka można przeczytać na stronie fundacji siepomaga.pl, która weryfikuje zbiórkę pieniędzy dla Tomka:

„Moje życie długo związane było ze sportem. To nauczyło mnie uporu i determinacji w dążeniu do celu. Wiem, że jego osiągnięcie kosztuje mnóstwo wysiłku, a czasem także bólu. Pomiędzy tymi rywalizacjami jest jedna znacząca różnica: przegrana w sporcie oznacza kolejne miesiące, a czasem lata ciężkiej pracy. Ot, porażka, nauczka na przyszłość. W przypadku raka przegrana oznacza koniec. W tej walce nie ma dogrywki, drugiej szansy, rewanżu.

Leczenie trwa, z tej drogi nie można zawrócić. Koszty rosną w dramatycznym tempie, a ja z całych sił trzymam się życia. Nie mogę się poddać. Chcę wrócić. Do życia. Dzieci. Rodziny.

 

Na stronie fundacji siępomaga.pl można dowiedzieć się wszystkiego o walce Tomka, oraz jest tam możliwość wsparcia finansowego poprzez wpłacanie niewielkich nawet sum. Obecnie licznik wskazuje już 70 569,07 zł, co stanowi dopiero 11,46 % potrzebnej do zebrania sumy.

Proszę wszystkich znajomych i nieznajomych Tomka do wsparcia jego walki z tą chorobą, walki niekoniecznie przegranej. To ktoś z nas, ktoś kto się nie poddaje i ma nadzieję na powrót do normalności. Okażmy mu wsparcie, nie chodzi o wielkie sumy, każda złotówka daje już szansę na leczenie i wygraną.

Bądźmy solidarni w jego walce.

Iwo Bulski

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *