Pragmatic Play ze sportowcami na cele charytatywne

Pragmatic Play połączył siły z maltańskim sportowcem Stevem Sammutem Nurminenem, który chce ukończyć niesamowite wyzwanie, przebiegając 365 km przez Sycylię na rzecz organizacji charytatywnej Dr Klown.

Steve zamierza zebrać 10 000 euro dla organizacji pozarządowej, która świadczy wyjątkowe usługi hospitalizowanym dzieciom na Malcie i Gozo.

Dr Klown dostarcza lekarzy-klaunów, którzy są artystycznie i psychologicznie przeszkoleni, aby zabawiać dzieci w szpitalach, gdzie wolontariusze bawią dzieci i wywołują uśmiechy i śmiech dla potrzebujących.

Sponsorem niesamowitego biegowego wyzwania jest firma Pragmatic Play, która będzie wspierać Steve’a i jego doświadczoną drużynę w przygotowaniach do biegu z Syracuse do Trapani w środku lata w ciągu zaledwie dwóch i pół dnia.

Julian Jarvis, dyrektor generalny Pragmatic Play, powiedział:

„Steve jest dobrze znany w społeczności maltańskiej ze swoich herkulesowych wyczynów w biegach wytrzymałościowych i jesteśmy bardzo dumni, że możemy wspierać go w jego ostatnim zdumiewającym wysiłku. Praca, którą dr Klown wykonuje na Malcie, jest niezwykle ważna i mamy pokorę, że możemy wspierać Steve’a w jego dążeniu do zebrania dla nich jak największej ilości pieniędzy”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.