Sportradar wprowadza na rynek rozwiązanie bukmacherskie

Sportradar ogłosił ORAKO, kompleksowe rozwiązanie bukmacherskie dla operatorów zakładów, którzy chcą wprowadzić ofertę zakładów sportowych lub ulepszyć już istniejącą.

ORAKO jest wyposażone w technologię, produkty i narzędzia, których potrzebują operatorzy, aby szybko uruchomić i ustanowić dla klientów usługę omnichannel w zakresie zakładów sportowych.

Jacob Lopez Curciel, dyrektor zarządzający ds. zarządzanych usług bukmacherskich w Sportradar, powiedział:

„Branża zakładów sportowych jest niezwykle konkurencyjna, rozwija się w tempie i oferuje operatorom więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki ORAKO możemy zarządzać nawet 100 procentami operacji bukmacherów i zmniejszyć ich potrzebę inwestowania w dodatkowe technologie i innowacje, uwalniając operatora od skupienia się na skalowaniu biznesu i osiąganiu wzrostu”.

Wyposażone w wielokrotnie nagradzane portfolio zakładów Sportradar, kompleksowe rozwiązanie bukmacherskie zostało zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu szerokich potrzeb operatora, niezależnie od jego etapu w cyklu życia biznesowego.

Zoptymalizowany pod kątem intensywnego ładowania danych i oferujący zaawansowane możliwości platformy, a także wiodący w branży silnik bukmacherski, ORAKO zapewnia operatorom wybór usługi w pełni zarządzanej przez Sportradar lub opcję, która umożliwia operatorom zarządzanie własnymi usługami za pomocą zaawansowanych narzędzi i technologie.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.