[SEJM] Sprawozdanie Podkomisji Finansów

Przedstawiamy Państwu pełne sprawozdanie Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych oraz niektórych innych ustaw z 8 grudnia 2016.

Sprawozdanie zawiera: NOWĄ WERSJĘ PROJEKTU Z PRZYJĘTYMI POPRAWKAMI!

Sprawozdanie to, będzie relacjonowane na dzisiejszym posiedzeniu Komisji Finansów o godz.: 15:00.

„Art. 12. Ustawa wchodzi w życie z dniem 1 kwietnia 2017 r., z wyjątkiem art. 1 pkt 17 w zakresie art. 15f ust. 5 i art. 15g oraz pkt 65 w zakresie art. 89 ust. 1 pkt 5 i 7, które wchodzą w życie z dniem 1 lipca 2017 r.

[pdf-embedder url=”http://e-play.pl/wp-content/uploads/2016/12/spr_795.pdf”]

O Autorze

24 thoughts on “[SEJM] Sprawozdanie Podkomisji Finansów

 1. Żaden kłizomat nie ma papierów , co najwyżej opinię że to ukryty hazard,nikt nie podpisze się pod automatem na którym można cokolwiek wygrać , odpowiadając na pytania.
  Prawnicy dobrze wiedzą że to dojna krowa więc pocieszają : „załatwimy , wszystko będzie dobrze,niech zabierają, oddamy sprawę do sądu,mamy mocne papiery”
  No i super że macie i super będzie.Właściciel lokalu/grający na automacie dostanie karę to w życiu nikt nie weźmie srizomatu do lokalu.Jeszcze w mediach zrobią ustawkę i nagonkę to będzie jazda.Takie gów….ne pocieszanie się to wiecie.Lekarze chorym onkologicznie też ciemnotę wciskają że będzie dobrze a kończy się … to już sami dopowiedzcie .

  heheszka celna

 2. Gdyby mieli takowe papiery dawno by dali każdemu mającemu quizomaty żeby celna mogła pocałować w du….. a faktem jest ze atakują podmioty mające quiz wiedzy nawet kilka razy w miesiącu !!!!

  1. Panowie jeszcze raz powtarzam są dwa Quizy ten pierwszy orginalny z czech z papierami jednostek badających Ministerstwa Finansów i podróbka bez papierów

   1. miszczu złoty, Twój „oryginalny” quiz wiedzy już ma decyzję Ministra Finansów że to automat hazardowy

 3. Quizomaty nie posiadają żadnych papierów . Siedziba twierdzi ze maja ale tylko do wglądu Ze nie udostępniają ich na zewnątrz ! Haha parodia czyli nic nie maja ! Dodam ze był u nich właściciel wielkiej sieci gastronomicznej ze swoimi prawnikami po wglądzie do magicznego dokumentu wybili mu żaglowy współpracę z hit quiz !!!!

 4. Quizomaty od dawnej fortuny !haahaha właścicielowi taursa nie dali nawet dokumentu stwierdzajacego legalności co gość ma bary przy autostradach czyli przy żyle złota tiry itp najlepsze miejscówki na automaty dali mu tylko do wglądu jak był ze swoimi prawnikami i co ???i nic automatów wciąż przy autostradach nie ma tam trzeba zgodę od zarządu autostrad dadA jeśli działalność jest legalna a tu lipa tez jestem wkur….. bo amam jeden z lepszych od MZB i muszę wsiąść cwani

  1. to bierz od Quizu Wiedzy z Raciborza ten czeski mają dokumentację dla właścicieli lokali i gwarancje plus papiery z jednostek i wyroki sądowe o zwrotach oczywiście lepsze warunki i nowe produkty od nowego roku ja mam ponad setkę i 6 zatrzymań przez rok w tym dwa do zwrotu już po wyroku

   1. Mam Quizomaty i zaczyna mnie to już w*****, samowolka celnej. Zabierają 4 razy w miesiącu, wszyscy w znaku zapytania co będzie dalej, myślę o czymś innym … W d**** mam czekanie i niespanie po nocach. Jak z tym Quizem Wiedzy?

    1. Jeżeli nie masz gralni tylko lokal to jest produkt dla ciebie z papierami i zgłoszeniem zdarza się że po****** i zabierają ale wraca sąą książki i zgłoszenie do celnego nie ma mowy o 12stce są z Katowic

  2. Cwani nie jest takie złe po za tym, że nie do końca mają dobry procent, to się strasznie tną. Nawet z dobrym netem, ale są już znane na rynku i po wsawieniu ludzie wiedzą co i pięć. Jak nikt nie dłubie z klientów przy pulpicie to znaczy nie wychodzi z przeglądarki to jest ok. Gry? Hm…. Ok mogą być, bez wodotrysków, ale im prostszy przekaz tym chyba lepiej.

 5. Jeśli ktoś chce dać e-mail i wyślę !!!! Quizomaty na dzień dzisiejszy nie posiada żadnego dokumentu twardego a radcy prawni Miejskiego Zarządu Budynków chcą tylko legalności podmiotu dla którego zgodzi sie na podnajem m2 by samemu sie nie umoczyć !!! Mam e-mail z siedziba quizomatow jak rownież opinie radnych gdzie stwierdzają ze quizomaty są nie legalne a cwani jest legalnym . Moje wszystkie chyba przejmie scania

 6. Gonzo pier….. głupoty ja mam jeden z lokali od miejski zarząd budynków i twierdzą ze quizomaty są nielegalne i nie dostałem zgody naodnajem 3 m2 dla quiz małopolska a dla casani dostałem zgodę bo dali jakieś papiery od ministra finansów a quizo ma tylko zrekompensuje do wglądu w siedzibie dokumenty ,czyli quizo nic nie ma !!! Zaznaczam ze mam 10 punktów i działam 10 lat

 7. a ja se tak myślę że ten tajny dokument tyczy pewnie tego że Polska w pełni odpowiada finansowo za zje… ustawę a nie UE

 8. Zapraszam wszystkich chętnych do przerobienia automatu na Konkurs wiedzy powszechnej. Do waszego automatu dodamy komputerek i już nie będzie podlegać pod ustawę hazardową. tel********.. Będziemy urządzać konkurs wiedzy powszechnej o wygrane pieniężne i rzeczowe zgodnie z ustawą. [Zapraszam Pana do działu: OGŁOSZENIA DROBNE – Red.]

 9. Być może nie będziesz musiał tego oglądać, ponieważ Pis najprawdopodobniej strzela z …. i notyfikacji nie mają, poza tym oglądając Komisję Finansów Publicznych nabrałem przekonania, że KE aktów wykonawczych nie notyfikuje nigdy, chociażby na fakt zrzucania odpowiedzialności za monopol państwa na rzecz operatorów telekomunikacyjnych czy instytucji finansowych. Nie ma najmniejszej możliwości nityfikacji takich absurdów.

 10. A niech se wprowadzają co chcą, ten cały monopol to brednia, nie wydzie im to, jedynie G-tech na tym zarobi. Oni nie mają pojęcia ile produktów czeka z utęsknieniem, żeby tylko już nowelizacja zaczęła obowiązywać. Nie wyjdą z podziwu jak Polacy są kreatywni.

  1. Czyli co? Jak mam bar z sypakami które utrzymują mnie moją rodzinę i 3 barmanki na etacie ! To jest jakaś nadzieja dla nas czy trzeba będzie zamknąć interes ?!

   1. Skoro Szwedzi sobie poradzili to nie poradzi sobie Polak. Żart To my woziliśmy samochody w trzech częściach przez granicę. Z tym też sobie poradzimy. Poza tym notyfikacji na stronie UE nie ma wiec jest to zwykła gra na czas bo przecież nie powiedzą, że lipa im wyszła tak jak poprzdnikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.