Synot Games uzyskuje licencję od brytyjskiej Gambling Commission

synot

Synot Games, dostawca treści do gier hazardowych z Republiki Czeskiej, uzyskał licencję od brytyjskiego regulatora, Gambling Commission, na dostarczanie gier graczom w tym kraju.

Synot opracowuje treści dla operatorów internetowych i naziemnych. Jest już certyfikowany przez Malta Gaming Authority (MGA) i uzyskał licencje w Portugalii, Danii i Szwecji w 2019 roku. Dostarcza również treści do gier we Włoszech, Hiszpanii i Grecji, gdzie przyczynił się do wprowadzenia przez OPAP 25 000 terminali do wideoloterii.

To ogromny krok dla nas jako firmy. Wiadomo, że Gambling Commission ma surowe przepisy, których należy przestrzegać, więc posiadanie udzielonej nam licencji to znaczący krok, który zrobiliśmy dzień przed Bożym Narodzeniem. Jesteśmy teraz w stanie zintegrować naszą ofertę automatów z operatorami kasyn online w Wielkiej Brytanii i udostępnić je graczom po raz pierwszy – powiedział dyrektor generalny Ivan Kodaj.

Synot poinformował, że jego głównym priorytetem strategicznym w 2021 roku będzie zawiązanie nowych partnerstw w Wielkiej Brytanii.

Nasz zespół sprzedaży będzie się teraz koncentrował na ekspansji do klientów z Wielkiej Brytanii. Na razie ich głównym celem będzie uzyskanie jak największej widoczności, aby dotrzeć do jak największej liczby graczy w całym kraju – powiedziała dyrektor handlowy Synot Martina Hrabinská.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *