To dzięki niej na świecie pojawiają się lotto-milionerzy

Gry
Bartosz 16/03/2014

Ostatnia aktualizacja: 16 marca 2014

Prowadziła badania oznaczania glikogenu w mięsie za pomocą rezonansu magnetycznego, a teraz dba o to, aby każde losowanie lotto przebiegło bez żadnych komplikacji. Magdalena Zimmerman odpowiedzialna jest za system w ponad 13 000 kolektur w Polsce, a jej zadaniem jest dopilnowanie, żeby wszystko działało bezbłędnie w każdej z nich.

Barbara Sielicka, Bankier.pl: Kobieta zajmuje się systemami informatycznymi – jak do tego doszło?

Magdalena Zimmerman – Program Manager GTECH Poland Sp. z o.o. : Moja przygoda z IT zaczęła się przypadkiem – można powiedzieć, że złożyło się na to kilka szczęśliwych zbiegów okoliczności. Jeszcze jako studentka SGGW dowiedziałam się, że firma GTECH poszukuje asystentki do projektu, realizowanego dla loterii w Wielkiej Brytanii (wymagana była biegła znajomość języka angielskiego). Wtedy pomyślałam, że IT to nie moja bajka, ale koleżanki namówiły mnie i wysłałam swoje CV.

Tydzień później miałam już pracę. Początkowo na pół etatu, ponieważ musiałam jednocześnie pisać prace magisterską. Potem było już „z górki”. Projekt okazał się bardzo interesujący i zaczęłam się coraz lepiej odnajdywać w roli jego koordynatora. Muszę przyznać, że miałam ogromne szczęście, bo mój ówczesny przełożony zauważył , że chcę się rozwijać i bardzo mnie wspierał, przydzielając coraz to bardziej odpowiedzialne zadania. Następnie realizowałam różne zadania w ramach projektów dla Rumunii i Białorusi, aż w końcu dołączyłam do zespołu pracującego na rzecz loterii polskiej.

Czytaj całość na: euro.bankier.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL