TVBET uruchamia charytatywny fundację – Postaw na Dobre.

Fundusz charytatywny ma na celu zjednoczenie sił branży gier i skierowanie ich do rozwiązania palących problemów naszych czasów. W najbliższym czasie z oczywistych względów działania funduszu będą skoncentrowane wyłącznie na pomocy Ukrainie.

Wojna na pełną skalę na Ukrainie trwa już ósmy miesiąc. W tym czasie ekipa TVBET pomagała Ukraińcom najlepiej jak potrafiła: pracownicy brali udział w wiecach, kierownictwo kupowało kamizelki kuloodporne i hełmy dla ukraińskiej armii, a wszyscy przekazywali pieniądze na różne fundusze. Peter Korpusenko, prezes TVBET, w poszukiwaniu rozwiązań maksymalizujących skalę pomocy dla Ukrainy, wraz z zespołem uruchomił charytatywny fundusz „Postaw na Dobro Fundacja”, którego celem jest zjednoczenie wysiłków firm igamingowych z całego świata oraz skoncentrować swoje wysiłki na wspieraniu najbardziej palących problemów naszych czasów. Dziś to wojna na Ukrainie, sprawy obywateli Ukrainy, infrastruktura cywilna.

Peter Korpusenko, prezes TVBET, komentuje:

„Wiesz, około 50% naszych kolegów to Ukraińcy. Wszyscy bardzo martwimy się o życie naszych pracowników, życie wszystkich Ukraińców i los tego pięknego kraju. okazało się, że każdy z nas ma kogoś do walki, brata, przyjaciela lub koleżankę z klasy.Nie można stać z boku, wojna dotknęła każdego z nas, nasze serca i dusze i cała nasza uwaga jest skupiona na niej. Dlatego konieczne jest zintensyfikowanie naszych wysiłków, aby jak najszybciej pomóc Ukrainie w jak najszybszym zbliżeniu jej zwycięstwa. Dlatego uruchamiamy Fundację Postaw na Dobro i zamierzamy jak najwięcej uwagi zwrócić na kwestię Ukraina. Wojna musi się skończyć! I Ukraina musi wygrać!”

Specyfiką funduszu jest to, że każdy z globalnego przemysłu gier komputerowych może dołączyć do jego działalności charytatywnej. Ponadto każda firma partnerska może przydzielić swoją osobę do Zarządu funduszu, który zadecyduje o najbardziej efektywnym podziale środków pomiędzy obszarami (infrastruktura cywilna, wsparcie dla rodzin, wsparcie dla migrantów, wsparcie dla wojska).

Każdy, kto chce wziąć udział, może już zgłosić się na oficjalnej stronie fundacji – betongood.foundation.

Piotr Korpusenko stwierdza:

„Nie tak dawno prezentowaliśmy nasz fundusz na jednym z kluczowych wydarzeń SBC i byliśmy zdumieni, jak gorąco i z pasją wspierali nasz pomysł przedstawiciele branży. To dla nas ważne i cenne, że tak wiele osób chce pomóc Ukrainie. dlatego proponuję wszystkim, którzy chcą dołączyć do naszej fundacji i brać czynny udział w podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłej działalności fundacji, prowadzić wspólne kampanie w mediach, zwracać większą uwagę na palące problemy naszych czasów. dołącz, możesz skontaktować się ze mną osobiście lub zostawić zgłoszenie na naszej oficjalnej stronie internetowej – betongood.foundation. Postawmy na dobre razem!”

Zespół Fundacji Postaw na Dobro jest otwarty na wszelkie propozycje działań funduszu i apeluje, aby nie pozostawać obojętnym. Ponadto fundusz niebawem zostanie zaprezentowany na SiGMA Malta, która odbędzie się w dniach 14-18 listopada 2022 r. Dzięki temu zwiedzający wystawę będą mogli osobiście komunikować się z przedstawicielami funduszu.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.