TVBET wzmocni obecność w Polsce razem z Betcris.pl

TVBET i Betcris.pl współpracują teraz, dzięki niedawno podpisanemu partnerstwu. Ta nowa współpraca jest znaczącym krokiem w kierunku osiągnięcia przez dostawcę silnej pozycji w Polsce. Zgodnie z umową klienci Betcris będą mogli obstawiać sześć wybranych gier.

Dostawca gier na żywo TVBET kontynuuje ekspansję w Polsce poprzez zawieranie nowych udanych partnerstw. TVBET oferuje integrację wysokiej jakości gier na żywo z pięknymi prezenterami telewizyjnymi i dobrze znanymi zasadami. Jego gry to znane gry karciane, gry planszowe i loterie przystosowane do formatu przesyłania strumieniowego online. Tym razem operator bukmacherski Betcris.pl został partnerem operatora.

Betcris jest legalnym bukmacherem założonym w 2006 roku. Swoją działalność w Polsce rozpoczął w 2021 roku. Jako operator zakładów, Betcris akceptuje zakłady na ponad 50 sportów i wydarzeń z innych dziedzin. Dotyczy to nie tylko najpopularniejszych sportów, ale także rozrywki, polityki i e-sportu. Od tej chwili produkty TVBET dołączą do istniejącego portfolio Betcris i będą dostępne dla wszystkich klientów operatora za pośrednictwem pojedynczej integracji API. Gracze mogą już cieszyć się obstawianiem sześciu wybranych gier na żywo TVBET:

  • BlackJack
  • Teen Patti
  • Andar Bahar
  • War of elements
  • PokerBet
  • JokerBet

Partnerstwo obiecuje obustronnie korzystne dla wszystkich stron. Współpraca między firmami pomoże im wzmocnić swoją pozycję na rynku bukmacherskim i zaoferować swoim partnerom nowe rozwiązania.

„Wdrożenie narzędzia TVBET świadczy o naszym intensywnym i ciągłym doskonaleniu produktów. Ta współpraca pomoże nam dodać kolejny istotny element do portfolio Betcris, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że gry karciane stają się coraz bardziej popularne na polskim rynku”

– komentuje Iwona Gniech-Janicka, Head of Development & IT, Betcris Poland.

Poza tym, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach TVBET z pierwszej ręki, możesz odwiedzić stoisko M55 na targach IGB Live, które odbędą się w dniach 5-8 lipca 2022 r. Umów się z wyprzedzeniem na spotkanie z przedstawicielami TVBET na adres [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.