Veikkaus ponownie otwiera automaty w Satakunta

veikkaus

Fiński państwowy monopol hazardowy zareagował na ostatnie zmiany w ograniczeniach Covid-19, które mają wpływ na działalność salonów gier i automatów. Veikkaus wznowił działalność w zakresie automatów do gier i salonów w regionie Satakunta, ale wstrzymał wszelką działalność w zakresie gier hazardowych na Wyspach Alandzkich po ostatnich zmianach w obowiązujących w tym kraju ograniczeniach dotyczących Covid-19.

Ograniczenia rządowe uniemożliwiają działanie kasyn, salonów gier i automatów w regionach, w których liczba przypadków Covid-19 rośnie.

Rejon Satakunta odnotował spadek pozytywnych przypadków Covid-19 i został obniżony do „podstawowych” ograniczeń związanych z epidemią Covid-19. W związku z tym Veikkaus wznowił działalność swoich automatów do gier w kioskach, sklepach i stacjach benzynowych oraz ponownie otworzył swoje salony gier w regionie.

W międzyczasie region Wysp Alandzkich poszedł w drugą stronę, a wzrost liczby przypadków Covid-19 doprowadził do nowych ograniczeń. Veikkaus wyłączył wszystkie automaty do gier i zamknął miejsca gier do odwołania.

Veikkaus wstrzymał również operacje na automatach w regionie Kainuu.

Zmiany nadchodzą, gdy Veikkaus wdraża nowe wymagania dotyczące wirtualnej weryfikacji tożsamości na wszystkich automatach. W międzyczasie rząd krajowy zaproponował reformę fińskiej ustawy o loteriach, aby umocnić monopol Veikkausa na gry hazardowe w tym kraju i umożliwić mu oferowanie usług B2B.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *