W Woźnikach zlikwidowano nielegalny salon gier

Funkcjonariusze z wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu wraz z policjantami z Woźnik zabezpieczyli na terenie miasta Woźniki 4 urządzenia służące do nielegalnych gier losowych.

Lublinieccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabezpieczyli kolejne maszyny służące do nielegalnych gier hazardowych. W ubiegłym tygodniu wraz z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Woźnikach wkroczyli do jednego z lokali na terenie Woźnik. Wewnątrz stróże prawa ujawnili 4 urządzenia, na których były prowadzone nielegalne gry hazardowe. Na miejsce wezwani zostali funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej, którzy przejęli zabezpieczone urządzenia. Wszystkie trafiły do magazynów śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego.

Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna. W ramach walki z procederem nielegalnych gier hazardowych lublinieccy stróże prawa zapowiadają kolejne działania na terenie powiatu lublinieckiego.

Źródło: lubliniec.naszemiasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *