Wild Rangers od Greentube

Greentube, oddział Novomatic Interactive, zachęca graczy do przywdziania swojego najlepszego stetsona i przygotowania swojej klaczy na podróż przez amerykańską granicę w poszukiwaniu złotego skarbu w najnowszym wydaniu Wild Ranger.

Oferując ułożone symbole Wild, darmowe gry z gigantycznymi symbolami i lukratywną, trzypoziomową funkcję Wild Ranger Jackpot, ten 5-bębnowy automat z 25 liniami wygrywającymi w stylu western zapewnia graczom dobrą zabawę.

Po zdobyciu trzech symboli bonusowych gracze otrzymują pięć darmowych gier z gigantycznym symbolem 3×3 obejmującym wszystkie pozycje na trzech środkowych bębnach. Funkcja Wild Ranger Jackpot zostanie uruchomiona, jeśli podczas darmowych gier wyląduje gigantyczna złota gwiazda.

W Wild Ranger Jackpot gracze zbierają symbole Gold Star, aby zdobywać nagrody warte nawet 30-krotność ich zakładu w ciągu trzech bonusowych spinów, a te spiny resetują się za każdym razem, gdy pojawi się nowa Złota Gwiazda.

Oprócz nagród pieniężnych, gracze mogą również wyruszyć w zachód słońca z jednym z trzech jackpotów: Mini, Minor lub Grand Jackpot o wartości 1000-krotności ich zakładu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.