Wirtualne targi SiGMA Europe i AIBC z rekordową frekwencją

W świetle tegorocznych zmian w naszym codziennym życiu, SiGMA była bliska konieczności zaprzestania robienia tego, co robi najlepiej; tworzenie sieci dla ludzi poprzez kultowe fizyczne wydarzenia firmy, ale na szczęście ambicja zespołu szybko umożliwiła mu dostosowanie się do sytuacji i zamiast tego przeniesienie wydarzeń do trybu online.

W tym roku SiGMA była gospodarzem wielu cyfrowych i wirtualnych szczytów, z których wszystkie zakończyły się sukcesem, a najnowszy, SiGMA Europe, zwieńczył je rekordem 6500 delegatów, łącznie 4500 aktywnych osób i maksymalnie 1485 jednoczesnych widzów, co czyni go największym wirtualnym Expo of the Year, z CEO i założycielem Emanem Pulisem, który skomentował, że konferencja była „pełna treści, pełna wspaniałych prelegentów, czołowych wystawców i świetnych kontaktów”.

Podczas szczytu odbyły się również targi kariery, które nadal wspierają rozwój i wzrost branży gier, wspierając zdobywanie szerszej puli talentów i kultywowanie umiejętności technicznych, a także oczywiście wirtualne targi, na których w pięknie zaprojektowanej symulacji wzięło udział 110 wystawców, przez które można było przejść wirtualny spacer i salon sieciowy, aby odtworzyć ten ostatni społeczny akcent, który jest podstawą wydarzeń SiGMA i który pracował i połączył wiele osób.

Poszczególne tematy rozmów należały do ​​następujących kategorii, takich jak regulacje, przynależność i marketing, zakłady sportowe, dostawcy, trendy rynkowe, dane w płatnościach i najnowsze technologie w grach dla SiGMA; oraz dla AIBC, Regulacji i Zgodności oraz FinTech i AI. SiGMA jest bardzo dumna z tego, że przedstawiła bardzo intrygujące dyskusje na istotne tematy i pragnie również podziękować iGaming Academy i iFinance Academy za pomoc w przygotowaniu treści omawianego tematu.

Oprócz tego, umożliwiając wszystko, była lista niesamowitych mówców, którzy ujawnili swoją wiedzę na temat platformy SiGMA, kształcąc i łącząc ludzi coraz dalej, a niektóre godne uwagi nazwiska, z których są; Akon, którego nie trzeba przedstawiać, Minister Turystyki na Malcie Clayton Bartolo, Singular CCO Rob Dowling, CEO EveryMatrix Ebbe Groes, COO Gaming Malta Ivan Filletti, CEO Tech.mt Dana Farrugia, Altenar COO Dinos Stramnomitis i Betby CCO Chris NIkolopoulos.

SiGMA rozpocznie kolejną serię wydarzeń w 2021 roku, a SiGMA Europe będzie główną gwiazdą przyszłorocznego kalendarza. Szczyty inauguracyjne w Azji i obu Amerykach również zdominują rok, a SiGMA Asia i SiGMA Americas wystartują w maju 2021 r., a SiGMA Africa w 2022 r.!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *