Wygrali na loterii miliony. Zdradzili sekret zwycięstwa

loteria

Małżonkowie z Arizony, którzy od wielu lat brali udział w loterii wreszcie wygrali i to niemałą sumę, bo aż 410 milionów dolarów. Co ciekawe, zdradzili sekret, co – jak twierdzą – pomogło im wygrać niebagatelną sumę pieniędzy.

Małżeństwo brało udział w tej samej loterii od lat. Liczby zawsze wybierali na podstawie dat urodzin członków rodziny i jak widać opłaciło im się to bardzo.

Los para kupiła na losowanie, które odbyło się 9 czerwca.

Moje urodziny są w przyszłym miesiącu, a moja lewa ręka swędziała od dwóch tygodni, co oznaczało, że pieniądze nadchodzą – powiedziała w oświadczeniu zwyciężczyni.

Małżonkowie nie otrzymali jednak 410 mln dolarów, ponieważ w przypadku całej kwoty wygrana otrzymywana byłaby w ratach. Para zdecydowała się więc odebrać pomniejszoną wygraną w wysokości 316 mln dolarów, która wypłacona została raz. Po opodatkowaniu wyniosła ona około 228 mln dolarów.

Małżonkowie za wygraną chcą spłacić kredyt hipoteczny. Resztę odłożą na dzieci i wnuki. Planują również w coś zainwestować.

Czuję się teraz lżejszy. Niewiarygodne jest to, że nigdy nie będzie takiego rachunku, za który nie będę w stanie zapłacić – powiedział cytowany przez CNN zwycięzca.

Źródło: cnn.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *