Yumicra Games szuka partnerów

W związku z ogromną popularnością nie hazardowych urządzeń do gier Futura, Futura Eclipse oraz Futura Supernova, a także ze względu na ugruntowanie pozycji formalno-prawnej na polskim rynku automatów do gier, Yumicra Games poszukuje do partnerów współpracy.

1) Osób chętnych do nawiązania współpracy w ramach projektu budowania struktur regionalnych na ternie całego kraju.

Oczekujemy:
– doświadczenia,
– uczciwości i rzetelności,
– znajomości branży.

Oferujemy:
– korzystne warunki współpracy;
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– możliwość rozwoju.

2) Osób posiadających lokale w sprawdzonych lokalizacjach, chętnych do rozpoczęcia współpracy z organizatorem legalnego konkursu Futura.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kierowanie zgłoszeń na adres mailowy: [email protected]

W tytule maila prosimy o wpisanie województwa oraz miasta, którego zgłoszenie dotyczy.

23 komentarze(y) w “Yumicra Games szuka partnerów

  1. fajne rozwiazanie dla każdego lokalu, czas pokaże, konkurencja już ich oczernia bo się boi o swoich klientów

 1. pani saro dlaczego pani tak zamilkła czyżby poddała się już pani, sprzęt nie odpowiada czy ludzie nie odpowiadają przejechała pani całą Polskę i nic, a może za dużo tego i opowiadania ludzią głupot, to jest branża dla ludzi z jajami a nie opowiadaczy

 2. Przykładowo 3 automaty w lokalu właściciel ma 50% firma 25% za sprzęt dali 20tyś lokal niech zagra 20tyś {jeżeli zagra} operatorowi trzeba dać z 10% za obsługę bo za darmo nikt nie będzie ryzykował kary są tak kolosalne że coraz mniej jest frajerów którzy chcą ryzykować za pensję4000tyś. no więc firmie trzeba około 6 miesięcy żeby wyjść na ZERO… Po drodze jeszcze awarie monitor te akceptory masakra nie mają płytki sterującej. itp. ale jeżeli średnia z automatu jest 5 tyś. to ten okres się jeszcze wydłużyyyyy. Między czasie kontrola i pojechały do magazynu i bida. Ich model biznesowy napycha kieszenie tylko im. operator na dłuższą metę nie zarobi kokosów. inwestując 200 tyś. zapomnij że to odzyskasz a gdzie jeszcze coś zarobić ZAPOMNIJ.

 3. Może redakcja jakoś się ustosunkuje czy to art reklamowy sponsorowany czy rzeczywiście są jakieś dokumenty i je przedstawi.

 4. Potwierdzam. Widziałem oryginał z oddania i umorzenia 107 przeciw prezesowi od nich. Jak gadałem ze swoją kancelarią to ponoć pierwsze w ogóle oddanie, po zbadaniu automatu przez biegłego z celnego, pod nową ustawą.
  Mam na myśli oddanie i umorzenie po zadaniu na nie „bo ktoś się spóźnił” i prokuratura nie zatwierdziła.
  Wygląda na to, że kto poszedł z Futurą ten wygrał. Mimo , że drogo i tajemniczo.

  1. Gdzie mogę sie odezwać aby zobaczyć te umorzenie… ja widziałem właśnie wszystkie „z braku dowodów”. Z opini biegłego nikt mi nie przedstawił.

  2. Ciekawe… mam właśnie na biurku opinie biegłych o losowości :-). To tak jakby nagle powstało 1000 punktów z sypakami. Ogólnie widać, że stoją i nikt nie zabiera. W szczegółach przeje… ma ten co mu akurat zabrali. Futura idzie na ilość z korzyścią tylko dla siebie. W łódzkim zabrano już kilkadziesiąt Futur i żadnej nie oddali…

 5. Też widziałem postanowienie o umorzeniu i oddaniu sprzętów.
  Nawet urzędasy kasę co była w skrzynkach oddali.
  Zaczyna się dla nich dobry czas. Pewnie stąd to ogłoszenie i rozwój.
  A że nie biorą do pracy byle kogo to tylko na plus dla nich.

 6. Pawel masz rację ja mam od nich sprzęt i jestem zadowolony i będę od nich brał na swoje punkty – czytałem orzeczenie o zwrocie maszyn będzie ok

 7. Po co wstawiac future? Papieru i opinii brak,zbierana, w sadzie przegrywa, przez graczy nie grana, drogi %, same problemy. Wstawiam sypaka i zarobiony jestem!

 8. a mi sie tam oni podobają. jako jedyni nie boją sie głośno mówić o swoim projekcie i nie chowają się za armią słupów.
  tą reklamę odbieram raczej jako chęć rozwoju i umocnienie pozycji. psiałem i sprawdziłem: ta oferta jest dla rzetelnych i poważnych operatorów i w skrócie – moim zdaniem jest uczciwa.
  ale każdy, oczywiście, może sobie tutaj pisać co chce…nawet za darmo, nie za parę gorszy:)

 9. Czyżby koniec? Akt rozpaczy? Operatorzy dostrzegają, że produkt jest mizerny, toporny, a algorytm ciosany, nie dający najmniejszej satysfakcji uczestnikom ko nkursu? Mdła grafika, ledwo nawiązująca do oryginałów, bo a jakże, to marny plagiat powszechnie znanych tytułów. Wazdan się obruszył na Superomatic? Czekamy na Apollo, Vegas, Novomatic, Egaming i co tam jeszcze nieudolnie skopiowała Yumicra??? Dziwi mnie, że redakcja omamiona paroma groszami od tej efemerydy publikuje te nędzne ogłoszenia firmy która powinna się nazywać plagiat.com

  1. Ten projekt jest tak tajemniczy jak punkty z sypakami. Chciałem z nimi współpracować, ale nie posiadają, żadnych dokumentów potwierdzających legalność. Z drugiej strony dziwi fakt, że ich strona cały czas działa. U nas w Andrzezjowie był lokal z FUTURAMI, ale go zamkneli, nie wiem co tam się wydarzyło, jeżeli uda mi się skontaktować z właścicielem lokalu to być może mnie oświeci, ale wydaje mi się, że to raczej lipa, bo nigdzie nie ma punktów z FUTURAMI, nie ma!

   1. dobrze napisane. A w sumie co stoi na przeszkodzie, by pracownicy Futury za chwilę napisali, że u nich w mieście są Futury i radzą sobie nieźle.
    Jak dla mnie, to legalny jest tylko salon totalizatora – wszystkie inne maszyny, w których kręcą się wisienki, czy inne symbole, są nielegalne. Wszystko będzie zabierane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *