Zatrzymanie automatów do gier losowych

Automaty
Bartosz 05/05/2014

Ostatnia aktualizacja: 5 maja 2014

Policjanci z referatu do walki z przestępczością gospodarczą z otwockiej komendy wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego nr. II z Warszawy, prowadzili wspólne działania, których celem było rozpracowanie i zwalczenie przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach. Efektem działań było między innymi, zabezpieczenie 3 nielegalnych urządzeń.

Przez kilka ostatnich dni otwoccy policjanci, którzy na co dzień zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą, ściśle współpracowali ze Służbą Celną. Celem współpracy pomiędzy warszawskim Urzędem Celnym II, a policjantami, już po raz kolejny w tym roku było rozpoznanie i zwalczenie na terenie powiatu otwockiego, przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach.

Natychmiast po tym, jak do policjantów z referatu do walki z przestępczością gospodarczą, dotarła informacja, że w jednym z miejsc na terenie powiatu ponownie dochodzi do łamania ustawy o grach losowych, podjęto działania operacyjne.

W ich wyniku policjanci i warszawscy celnicy dokonali kontroli wszystkich miejsc, gdzie wstawione zostały automaty do gier losowych. Sprawdzono ich pochodzenie, legalność oraz zezwolenia.

Podczas tych działań, policjanci i celnicy w Kołbieli ujawnili punkt, gdzie mimo braku wszelkich zezwoleń wstawione były urządzenia do gier.

Czytaj całość na: kppotwock.policja.waw.pl

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wrrr

16:49
16/05/2014

Czyli maszyna realizując w pełni zaprogramowany i jednoznacznie określony algorytm, niezmienny w czasie jest maszyną losową ? Takie wytłumaczenie jest tylko możliwe w zakutych łebkach celników i ich szefa po studiach typu filologia, polonistyka, stosunki (w) pracy i inne badziewia. Wiadomo, wiedza techniczna.

TOM

13:08
18/05/2014

A CO ZROBIĆ Z GOŚCIEM Z DOLNEGO ŚLĄSKA KTÓRY ZGŁASZA DO UC PUNKTY Z AUTOMATAMI,WLEWA KWAS MASŁOWY DO DZIAŁAJĄCYCH LOKALI A SAM MA TEŻ MASZYNY I UDAJE ŻE TO NIE ON CHOCIAŻ SĄ NA TO DOWODY?

obitaktorobi007

18:59
18/05/2014

Brak wszelkich zezwoleń !!! O zgrozo kto pisze te komunistyczne brednie , No tak archaiczne myślącą Polska Policja. Uwaga wszystkie matoły zielone niebieskie i inne kolory wiedza za darmo, ktoś kto prowadzi działalność gospodarcza , płaci podatki(miedzy innymi na matołków) może wstawiać automaty i grać na nich do woli , a jedyne zezwolenie jakie potrzebuje to od Pana Boga! Ustawa Hazardowa jest w koszu! Teraz Trybunał Konstytucyjny wyda werdykt czy jest zgodna z konstytucja , to wszystko.

natan

08:54
21/05/2014

namiary na tego dupka dajcie
E-PLAY.PL