GPI podpisał umowę z Tencent Poker

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Global Poker Index coraz mocniej zaznacza swoją obecność w Chinach. Kolejnym tego dowodem podpisana umowa z największym chińskim pokerroomem – Tencent Poker. Od teraz wyniki chińskich graczy będą brane pod uwagę w rankingach GPI.

Czy mamy do czynienia z kolejnym boomem pokerowym w Chinach? Jeśli tak, to Alex Dreyfus ze swoimi Global Poker Index (GPI) oraz Global Poker League (GPL) są na niego jak najlepiej przygotowani.

Nowa umowa zakłada, że system rankingowy Tencent Poker Tour (TPT) wejdzie do Global Poker Index. Gracze biorący udział w rozgrywkach TPT otrzymają swoje punkty rankingowe od GPI, tak jak to dotychczas było z uczestnikami World Series of Poker, World Poker Tour, różnistych mistrzostw organizowanych przez PokerStars oraz tysięcy innych turniejów rozgrywanych na całym świecie. Dzisiaj GPI w swoich rankingach ma niemal pół miliona graczy z niemal 100 krajów. Teraz dołączą do nich pokerzyści z najludniejszego państwa na świecie.

Rankingi chińskich graczy pojawią się w GPI w tym tygodniu. Idąc za ciosem, GPI planuje w przyszłym roku zorganizowanie ceremonii rozdania GPI Awards właśnie w Państwie Środka.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *