Merkur Gaming konsoliduje działania sprzedażowe

Grupa Gauselmann generuje około 60 procent swoich przychodów w innych krajach europejskich i poza nimi. Większość tego biznesu osiąga międzynarodowa marka sprzedaży i rozwoju Merkur Gaming.

Aby skonsolidować i rozszerzyć ten sukces w perspektywie długoterminowej, firma musi wprowadzić rygorystyczne procesy i synergie, które pozwolą jej w pełni wykorzystać potencjał siły sprzedaży. Grupa Gauselmann zamierza zatem w przyszłości koordynować zarządzanie wszystkimi działaniami związanymi ze sprzedażą na całym świecie ze swojej centrali Merkur Gaming w Lubece.

W wyniku restrukturyzacji główna siedziba niemieckiej firmy będzie odpowiedzialna za dalsze zarządzanie sprzedażą w Ameryce Północnej i Południowej. Niestety oznacza to również zwolnienie części personelu byłej siedziby głównej w Miami, którzy nie są członkami zespołów sprzedaży lub wsparcia technicznego.

Środki restrukturyzacyjne nie wpłyną na należące do firmy studio deweloperskie Sunshine Games z siedzibą w Las Vegas, które będzie nadal opracowywać atrakcyjne gry dla grupy Gauselmann.

O Grupie Merkur:
Merkur Gaming jest międzynarodową marką sprzedaży i rozwoju firmy adp Gauselmann GmbH z siedzibą w Lübbecke (Nadrenia Północna-Westfalia) w Niemczech. W 2019 r. Wolumen działalności Grupy Gauselmann przekroczył 2,6 mld EUR. Grupa zatrudnia obecnie około 14 000 osób. W ramach grupy Merkur Gaming odpowiada za rozwój i sprzedaż automatów do gier i kasyn, a także terminali loteryjnych wideo (VLT) i serwerowych systemów gier (SBG) na rynki międzynarodowe. Wszystkie produkty Merkur Gaming zostały opracowane i wyprodukowane wyłącznie przez adp Gauselmann GmbH w Lübbecke. Certyfikaty DIN EN ISO 9001: 2015 adp Gauselmann GmbH w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży, a także dział rozwoju Merkur Gaming, gwarantują najwyższą jakość.
Odkryj innowacje i produkty Merkur na www.merkur-gaming.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *