Totalizator Sportowy poszukuje specjalistów z branży automatów

Coś co dotychczas było tylko w sferze przypuszczeń i oczekiwań stało się wreszcie faktem. Totalizator Sportowy uruchomił pierwsze pilotażowe salony gier na automatach dostępne dla graczy. Na razie wprawdzie w paru lokalizacjach w Polsce ale plan pilotażowy zawiera uruchomienie w krótkim czasie 50 lokali z ok 1.200 automatami.

Cieszyć się należy, że długo oczekiwany plan ekspansji na rynek hazardu naszego monopolisty jest już realizowany, kwestia oczekiwań już w tym momencie nie jest istotna.

Ze względu na trudną materię tego sektora biznesu oraz minimalna znajomość prowadzenia takich sieci, pilotażowe salony zostały uruchomione własnym asumptem. Teraz już nadszedł czas profesjonalnego podejścia do tego niezwykle trudnego tematu, czego wynikiem jest seria ogłoszeń dedykowanych do przedstawicieli branży automaciarskiej.

Ukazało się ogłoszenie w którym Totalizator Sportowy informuje o poszukiwaniu specjalistów ds. sprzedaży gier na automatach – inaczej mówiąc wyspecjalizowanego analityka nadzorującego salony gier.

Do głównych zadań jakie są stawiane przed kandydatami należą m. in:

 • Bieżący monitoring i analiza wyników sprzedaży na podstawie danych z systemu centralnego.
 • Opracowywanie i realizacja planów naprawczych
 • Tworzenie rozwiązań mających na celu realizację planu i wzrost sprzedaży.
 • Monitoring zachowań klientów w salonach gier na automatach
 • Analizy sprzedażowe i wnioskowanie z dostępnych danych

Od kandydata oczekuje się przede wszystkim:

 • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
 • Umiejętności pracy na złożonych zbiorach danych.
 • Wykształcenia wyższego ekonomicznego
 • Praktyczna znajomość języka angielskiego.
 • Odporność na stres i umiejętność pracy pod presją czasu.

Powyższe oczekiwania i zadania są skierowane przede wszystkim do specjalistów mających doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach, bo jak inaczej można tłumaczyć monitoring „zachowań klientów” w salonach gier.

Pełna wersja ogłoszenia jest dostępna TUTAJ dla chcących zaangażowania się w pracę u jedynego operatora automatów w Polsce.

Wszystkim zainteresowanym życzymy powodzenia podczas procesu rekrutacji, doświadczenie wyniesione z lat poprzednich eksploatacji automatów do gier może wreszcie będzie mogło znaleźć swojego odbiorcę.

Video: proszę, podaj poprawny url

 

 

  1. Pewnie znowu jakieś wynalazki.
   Żaden się nie sprawdził, wszystko będą zabierać a czy rzeczywiście bez kar to będziemy wiedzieć za 2-4 lat jak się sprawy potoczą.
   Za sypaki też miało nie być kar bo ustawa była nienotyfikowana a kary nakładają.

 1. Z ogłoszenia Ts

  Opracowywanie i realizacja planów naprawczych….

  plany naprawcze w korporacji realizuje się w przypadku nie zrealizowania planów początkowych : w tym przypadku wysokie koszty uruchomienia czyli ponad 1 milion zł w założeniu TS ma się zwrócić w rok ….

  Może być kłopot przy założeniu takiej kontroli finansów gracza

  Gdyby Ts zatrudnił ludzi ze znajomością branży nawet z wykształcaniem wyższym , a takich wcale nie brakuje w branży zaoszczędził był mnóstwo pieniędzy.

  Prosty przykład jak się robi działania pilotażowe ( czyli uczymy się jak to zrobić) po co kupujemy 300 maszyn Mercure skoro w Niemczech jest powszechne ich wypożyczanie przy cenie jednostkowej 200 EURO za miesiąc ?
  Cena zakupu ok 15 tys EURO dla pojedyńczej

  Takich przykładów można mnożyć więcej bo naprawdę nie wiem jak 1 mln zł można wydać na punkt ( to jest średni koszt -salony mają mieć od 3 maszyn do 100) ale dalej to się kupy nie trzyma

  1. tu nic nie pomoże po prostu dla nich ta branża to betonowy mur a głową go nie przebije
   bardzo szybko te salony znikną z braku zysków będą nie rentowne
   20 lat doświadczenia w tej branży mam i wiem co mówię

   1. Moim zdaniem Totalizator oferuje doskonałe warunkie dla nas, ludzi z branży. To świetny czas dla nas. Totalizator jednak zrobi to profejsonalniej niż jacyś tam operatorzy mali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *