Ostatnia aktualizacja: 4 listopada 2015
Straty dla budżetu wynikające z przenoszenia internetowych firm bukmacherskich do tzw. rajów podatkowych dochodzą do 600 mln zł rocznie. To pokłosie ustawy hazardowej.
Państwo w przypadku hazardu, a zwłaszcza internetowego, a więc hazardu na drobne sumy, nie powinno ingerować w to, co ze swoimi pieniędzmi robi obywatel, a w tym przypadku internauta. Może to zabrzmi brutalnie, ale jeżeli ktoś chce stracić swoje pieniądze w ten sposób, to ma do tego pełne prawo.
"Świetny wybór, aby odpowiednio posprzątać i wyprostować najważniejszą spółkę usługową w Polsce. Na przyszłość, dobrym wyborem będzie dobranie osoby, która będzie mogła również wprowadzić innowacje i dostosowanie spółki do potrzeb zmieniającego się rynku i wchodzenia nowych generacji jako grupy odbiorców."
"No dobra ale przyczyną zmian były i są obsady politycznych dyrektorów a nie prezesa !!! Dalej doją kasę beż kompetencji i z etatami w samorządach !!!"
"Już nie mają co robić z CBŚP to podłączają się pod występki 😂😂😂. Żenada !"
"Rynek automatów powinien zostać uwolniony. Legalne kasyna czują się pewnie i golą graczy bezlitośnie i bezkarnie. Gdyby była konkurencja to by im "rurka zmiękła" bo bali by się stracić klienta."
"Rozumiem że chodzi o salon Totalizatora? Nie piszecie że to nielegalny salon."