SUREXPO 2014 – przygotowania w toku!

XII edycja SUPEXPO zaskoczy z pewnością wszystkich zainteresowanych. Organizatorzy wydarzenia postanowili zaproponować nową formułę, lepiej dopasowaną do obecnych potrzeb rynku.

W dniach 16 – 17 października w Warszawie odbędzie się spotkanie branżowe SUREXPO. Tegoroczna edycja to nowa formuła popularnego Salonu Rozrywki i Vendingu, który już na stałe wpisał się w kalendarz tematycznych imprez. Wydarzenie zostanie podzielone na dwie części, jedna to wspomniane spotkanie branżowe, natomiast druga to tradycyjny element ekspozycyjno-wystawienniczy.

Impreza jest przeznaczona dla przedstawicieli branży, a jedynym warunkiem jaki należy spełnić jest rejestracja oraz wniesienie odpowiedniej opłaty za udział. Cześć ekspozycyjna będzie próbą przygotowania branży do działania na polskim rynku w świetle nowej ustawy. W obecnym okresie inwestycji i intensywnej rozbudowy obiektów rozrywkowych nasza impreza jest znakomitą okazją do znalezienia pomysłów, inspiracji oraz gotowych rozwiązań na rozwój centrów wypoczynkowych i rekreacyjnych.

SUREXPO to doskonała okazja do zaprezentowania ciekawych trendów i nowości z sektora, np. centrów edukacyjnych, salonów zabaw, wesołych miasteczkach i parków rozrywki: miniatur, bajkowych, wodnych, linowych, jurajskich. Tematy poruszane podczas spotkania branżowego to m.in.: „Funkcjonowanie branży w kontekście obowiązującej ustawy – problemy i sposoby ich rozwiązania”, „Przyszłość branży w świetle konieczności opracowania nowego modelu ustawy)”.

Organizator nie wyklucza rozbudowania wydarzenia o dodatkową część poświęconą omówieniu problemów technicznych pojawiających się podczas użytkowania urządzeń rozrywkowych, parków linowych oraz parków rozrywki. Ten blok tematyczny zostanie przygotowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Rzeczoznawców Technicznych Urządzeń Rozrywkowych oraz Stowarzyszeniem Właścicieli Sal i Placów Zabaw.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję do wypowiedzenia się na forum podczas tzw. panelu dyskusyjnego. W programie wydarzenia planowane są również przerwy kawowe oraz poczęstunek, a pierwszy dzień zostanie uwieńczony wieczorem uczestników. Wszystkich zainteresowanych częścią seminaryjną lub przygotowaniem i zaprezentowaniem swojej ekspozycji podczas SUREXPO serdecznie zachęcamy do kontaktu z organizatorem:

Agencja Reklamowa Wigor

53-660 Wrocław
ul. Sokolnicza 34-38
tel./faks: +48 71 359 62 71
tel./faks: +48 71 359 08 51

[email protected]

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.