Zatrzymany za oszukiwanie automatów do gier

Automaty
Bartosz 13/01/2015

Ostatnia aktualizacja: 13 stycznia 2015

Namysłowscy policjanci zatrzymali 31 letniego oszusta. Mężczyzna przy wykorzystaniu automatu do gry w jednym z namysłowskich lokali wymieniał zagraniczne monety na polskie złotówki. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

11 stycznia wieczorem w jednym z namysłowskich lokali policjanci zatrzymali 31 letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego. Według wstępnych ustaleń zatrzymany przy wykorzystaniu automatu do gry wrzucając do niego monety o mniejszej wartości nominalnej wypłacał polskie złotówki.

Dalsze ustalenia policjantów potwierdziły, iż mężczyzna posługując się monetami odpowiadającymi polskim 5 zł doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem właściciela automatu do gry, wypłacając z nich pieniądze w kwocie 55 zł. W obecności policjantów właściciel lokalu wyciągnął z automatu do gry prawie 83 sztuki monet o obcym nominale.

31 latek już usłyszał zarzut oszustwa. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy. Okazało się, iż zatrzymany przez namysłowskich policjantów mężczyzna dopuścił się szeregu tego typu przestępstw.

Źródło: namyslow.policja.gov.pl

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jarek

07:11
26/01/2015

doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem właściciela automatu..a właściciele maszyn przez wgrywane softy ze stabilnymi programami to niby co robią . zlikwidować to kurewst.o
E-PLAY.PL