Columbus deluxe – gra z czasów odkrywców i zdobywców

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Columbus Deluxe jest bardziej wyrafinowana wersja klasycznej gry slotowej Novoline z poprawioną grafiką, designem i opcją gry. Columbus Deluxe zawiera 5-bębnowy system z 10 punktowanymi liniami i ekscytującymi premiami i wolnym obrotem, dzikim symbolem, symbolem rozproszenia i hazardu po uzyskaniu wygranej kombinacji.

W Columbus deluxe są pojedyncze dzikie symbole na wszystkich 5 bębnach, a 5 w swoim rodzaju kombinacjach płacone jest 500 x całkowity udział na spin.

Na szpulkach można uzyskać dzikie symbole, co dzieje się w funkcji bezpłatnego spinowania, która może być wygrana podczas gry podstawowej.

Ta gra ma jeden z najważniejszych powodów gdy chodzi o gry w Greentube. Wszystkie wygrane w rundzie można zagrać w grze hazardowej 50/50 na końcu każdego kręgu.
Ale pamiętaj, że rzeczywiście ryzykujesz całą swoją wygraną i że może zostać utracona w ciągu kilku sekund.

Darmowe obroty: bezpłatne obroty na Columbus deluxe uruchamiane są przez żaglowiec na kołowrotku 1, 3 i 5. Spowoduje to 10 bezpłatnych obrotów, w których symbole rozproszone przekształcają się w dzikie symbole, ale nadal działają jak symbole rozproszone i mogą pomóc w celu ponownego uruchomienia wolniejszych obrotów.

Wyzwalacze pojawiają się często na tej grze, a podczas kręcenia często uzyskuje się dodatkowe obroty. Możliwość uderzenia w maksymalną wypłatę 500x stawki jest wyraźnie wyższa podczas bezpłatnych obrotów z powodu dodatkowych symboli.


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *