Greentube przejmuje większość CashBet Coins

Greentube, oddział NOVOMATIC Interactive, zakończył nabywanie większości kryptowaluty CBC CashBet Coin i związanych z nią technologii blockchain.

Przejęcie umożliwia Greentube zwiększenie wykorzystania kryptowaluty w całym portfolio gier społecznościowych i jest wynikiem udanej próbnej integracji CBC ze swoją flagową marką GameTwist w zeszłym roku. Kasyno społecznościowe, które jest jedną z największych społeczności gier online na świecie, oferuje teraz kryptowalutę jako alternatywną metodę płatności na każdym rynku, na którym działa, umożliwiając graczom kupowanie kredytów Twist za pomocą CBC w całej swojej kolekcji ponad 400 gier.

Michael Bauer, Chief Games Officer Greentube, powiedział:

„Przejęcie CashbBet Coin Treasury pozwala nam rozszerzyć wykorzystanie rozwiązań blockchain, my oceniamy rozpiętość naszego portfela kasyn B2C w celu poprawy jakości obsługi klienta. Widzieliśmy rosnące zapotrzebowanie ze strony graczy na oferowanie kryptowaluty jako opcji płatności, a udana integracja CBC z GameTwist pokazała zalety technologii gier społecznościowych ”.

Ed Brennan, prezes CashBet Coin, powiedział: „

Ta umowa stanowi uzupełnienie naszego stałego partnerstwa z Greentube i jest świadectwem doskonałości technicznej i wszechstronności CBC. Biorąc pod uwagę skalę bazy użytkowników i operacji firmy w sieci, przejęcie spowoduje dalszy rozwój technologii. Ponieważ CBC znajduje się teraz pod kontrolą lidera w globalnej branży iGaming, cieszymy się na ustanowienie większej użyteczności tokena i na wiele innych integracji produktów i usług Greentube ”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *